У Тернополі пролунав останній дзвінок

Автор:     Опубліковано: 29 Травня 2015 о 22:57    1 014 переглядів

Останній дзвінок –  особливе свято у всіх школах України. Випускники тернопільської школи №17 кажуть: за шкільними роками сумуватимуть, але сподіваються новий етап їхнього життя буде не менш цікавим.

 ТЕТЯНА, випускниця 17-ї школи:

«Для мене це такий етап мого життя, який я буду згадувати з гарними почуттями. Багато гарних моментів було. Звичайно, будем сумувати за нашими вчителями, але все-таки, в нас нова дорога, новий етап, так що треба готуватися до кращого».

 ВІТАЛІЙ, випускник 17-ї школи:

«Останній дзвоник… все-таки провчились з нашими однокласниками багато, все-таки, є сум на душі, бо це ніби прощаємось. Але в кожному фініші є якийсь початок. Тому, я думаю, це зараз радість, крок до нового життя».

Радіють та хвилюються за своїх вихованців й вчителі. Класні керівники кажуть, хоч їхні учні і виросли, для них вони завжди залишатимуться дітьми.

НАТАЛЯ ІВАНІВНА, класний керівник 11-Б класу 17-ї школи:

«Вони стоять на порозі нових звершень, вони йдуть в доросле життя. Ну, і як кожна мама, як кожен класний керівник чи вчитель також є і тривога, щоб ті діти знайшли себе. Я впевнена, сучасна молодь собі раду в житті дасть, тому що вона є добра, щира, відкрита, ну, і прогресивна».

Привітати учнів сімнадцятої школи з сьогоднішнім святом прийшов і міський голова. До речі, свого часу він також навчався саме тут.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Останній дзвоник для вас є одночасно першим дзвоником нового, дорослого життя. Попереду в вас нові здобутки, нові друзі, нові випробування. Тож нехай збуваються всі ваші самі амбітні плани і задуми».

залишіть коментар