У Тернополі провели акцію «Домашня аптечка» для переселенців

Автор:     Опубліковано: 29 Травня 2015 о 23:00    389 переглядів

Акцією «Домашня аптечка» в Тернополі почався ряд благодійних заходів для переселенців зі сходу України та Криму.

Домашні аптечки вимушених переселенців, які сьогодні перебувають на Тернопільщині, поповнилися медикаментами.  Відповідну акцію для півсотні таких сімей провів один з благодійних фондів. У пріоритеті були родини з дітьми.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«Дасть Бог, а я вірю в це, що в нашій державі Україна зміниться ситуація, і кожен з нас зможе повернутися на свою рідну, благодатну землю. Але поки такого немає, то я хотів би, щоб ви відчували себе в Тернопільській області, як у себе вдома».

Пані Лані із сім’єю довелося покинути Краматорськ ще рік тому. Каже, втікали подалі від можливих переслідувань. Адже її чоловік – учитель української мови.

ЛАНА, переселенка з Краматорська:

«Дуже приємно. Настільки, що без допомоги переселенцям дуже важко і просто не впоратись. Бо нічого нема, і ціни ті самі великі. І з роботою допомогли всім. Я дуже дякую всім».

А пані Світлана повернулася в Тернопіль після тривалого проживання в Донецьку. Вона теж не відмовляється від допомоги. Бо, каже, матеріальна підтримка переселенцям зараз дуже потрібна.

СВІТЛАНА, переселенка з Донецька:

«Я ще не встигла подивитися, але я думаю, що потрібні. Зарплата маленька, допомога також вже закінчується і чоловік далеко, чоловік у Маріуполі. Ми з Донецька, так. Ми там залишили квартиру. Власне, я тернополянка. Я просто заміж за військового вийшла і так ми 11 років там прожили».

Що підтримувати сім’ї переселенців необхідно, переконаний і міський голова Тернополя, Сергій Надал. До того ж, каже, сам процес допомоги ближньому приносить українцям задоволення.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Я впевнений, що час, який ви проведете в Тернополі, незважаючи на те, що це є вимушене переселення, ви будете це згадувати тільки з позитивним враженням».

Благодійники стверджують, ця акція – перша, але не остання.

залишіть коментар