У Тернополі відкрили флюорографічний кабінет для дітей

Автор:     Опубліковано: 19 Травня 2015 о 21:10    2 194 переглядів

Щорічно в Тернополі понад 8 тисяч осіб від 15 до 18 років проходять флюорографічне обстеження. До сьогодні вони це робили в дорослих поліклініках за місцем проживання. Проте, відтепер усім тернополянам до 18 років робитимуть флюорографію в міській дитячій поліклініці, що на Гоголя.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Створена спеціальна служба флюорографії в дитячій поліклініці, якої раніше не було в місті Тернополі. Тобто, зроблені ремонти приміщення у відділенні, придбаний флюорографічний апарат сучасний, цифровий, який досить ефективно робить роботу. Це зроблено вперше в місті Тернополі».

За день у цьому кабінеті встигають обстежити близько півсотні осіб. Тому, хвилюватися, що діти, які проходили флюорографію в різних медустановах міста, обстежуватимуться відтепер в одному кабінеті, не варто, запевняє головний лікар міської дитячої лікарні. Окрім того, всі результати зберігатимуться в базі даних.

РОМАН КНИШ, головний лікар Тернопільської міської дитячої лікарні:

«Ми сьогодні можем, внесши в базу даних наших пацієнтів, які будуть проходити, ми можемо відслідкувати, хто прийшов, яка є патологія. Чи є патологія, чи немає патології. І нам не потрібно збирати ці дані по всьому місту. Це все в нас буде зафіксовано в базі даних нашого кабінету».

На обладнання та ремонт флюорографічного кабінету з бюджету міста витратили 780 тисяч гривень.

 

залишіть коментар