У Тернополі з’явився «вишиваний» тролейбус

Автор:     Опубліковано: 14 Травня 2015 о 19:16    975 переглядів

У Тернополі з’явився тролейбус-вишиванка. «Рогатого» прикрасили орнаментами з усіх регіонів країни, віршами та національною символікою. Зініціювали акцію студенти Тернопільського педагогічного університету, до них приєдналися і вихованці школи мистецтв.

ГАЛИНА ПОЛЮГА, працівник кафедри інформатики ТНПУ ім. В. Гнатюка:

«Вишиванка з давніх-давен прославляла нашу Україну. І тому ми хотіли її прославити у цьому тролейбусі, і нагадати всім, які звичаї були у кожному нашому регіоні. І присвятили ми саме прибирання вишиванки до Дня матері, так як мама найчастіше була оберегом».    

Робота зайняла близько трьох тижнів. Подбали організатори і про те, щоб було не лише гарно, а й практично – орнаменти, запевняють, можна буде навіть мити.

ІРИНА СЕНІК, студентка ТНПУ ім. В. Гнатюка:

«Зацікавило нас таке як щось зробити для свого університету, для цього міста. Це було цікаво. Якщо мені випаде маршрут, що мені потрібно їхати цим тролейбусом, то я буду наглядати, бо мені, все-таки, буде цікаво, чи ніхто нічого не зіпсував, чи ніхто нічого не відірвав».  

ВІКТОРІЯ ВОВК, студентка ТНПУ ім. В. Гнатюка:

«Ми прикрашали вікна різними вишитими узорами, елементами. Особисто я люблю їздити такими тролейбусами, коли гарно прикрашено. Мені подобається».

 

залишіть коментар