Учасників «Битви за честь–2» зважили

Автор:     Опубліковано: 28 Травня 2015 о 21:02    654 переглядів

За мить до перемоги залишаються учасники завтрашнього турніру з фрі-файту «Битва за честь–2». В останній день перед боями хлопців зважили.

Вагу учасників другої «Битви за честь» оголосили напередодні змагань. Цей етап вже відзначився казусом для переможця першої «Битви» – Ігоря Слюсарчука:

 «Його суперник вже офіційно і в Фейсбуці, і в пресі опублікував, що вага Ігоря – 118 кг. Але насправді його вага – 105 кг 400 гр».

До поєдинків учасники готові. Кажуть, боротимуться з усіх сил, адже цей турнір присвячений пам’яті їхніх загиблих в зоні АТО побратимів.

МИКОЛА ГРИНЧУК, учасник турніру «Битва за честь–2»:

«Дуже радий, що я насправді представляю місто Тернопіль. І дуже жаль, що немає хлопців зараз, які загинули. Тому що це є хороші спортсмени і просто були хорошими друзями по житті. Я всі свої зусилля завтра в їхню честь, я покажу все у 8-кутнику».

ВОЛОДИМИР ІЗАНСЬКИЙ, учасник турніру «Битва за честь–2»:

«Викладаємося, прикладаємо максимум зусиль для того, щоб рости, щоб показувати високий рівень поєдинків, високий рівень боїв. Настрій перед завтрашнім поєдинком бойовий, правда, трохи сумний, тому що нема моїх друзів, які завжди були зі мною, які підтримували мене. І завтра буду викладатися, щоб вшанувати їхню пам’ять».

ІГОР СЛЮСАРЧУК, учасник турніру «Битва за честь–2»:

«Досить серйозний вид спорту, оскільки там присутня і бійцівська, і ударна техніка. Тому тут треба розвиватися всебічно. Як в кожному виді спорту, тут панує боротьба, де кожен хоче перемогти. Тому вже багато роботи зроблено під час підготовки. Отам формується якраз перемога».

Перемога тернопільських фрі-файтерів почала формуватися ще кілька років тому. Так у 2012-му в місті організували перший турнір «Битва за честь». Напередодні бійці проходили різні етапи загартовування свого організму, пригадують організатори.

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, народний депутат України, співорганізатор турніру «Битва за честь–2»:

«Кожний етап передбачав певне випробування: випробування водою, вогнем, різними фізичними навантаженнями. І хлопці з великою честю проходили ці всі випробування. І так ці молоді люди, які пройшли їх, вони вийшли у фінал. Залишається тільки зі своєї сторони ще їм і подякувати, тому що на багато випробувань вони ще і мене підштовхнули, і я з великим задоволенням так само їх проходив, не маючи найменшого розуміння, що я взагалі можу їх пройти».

За словами організаторів, основа мета таких змагань – виховання спортсменів, в яких на першому місці – повага до Батьківщини та своїх наставників. І до сьогодні тернопільські фрі-файтери здобули ряд достойних перемог.

ЮРІЙ ЮРИК, співорганізатор турніру «Битва за честь–2»:

«Для того, щоби взяти участь в цій «Битві за честь», цілий ряд був певних відборів: хлопці ставали чемпіонами України, вигравали Кубок України, приймали участь в цілому ряді професійних турнірів. Тому, спілкуючись ще буквально декілька місяців тому з Віктором і з Валерієм, якраз було прийняте це рішення. І на даний момент ми розуміємо, що ми на цьому не будемо зупинятися. Тобто для Тернополя це має стати доброю традицією».

А поки Тернопіль поетапно стає столицею фрі-файту, наші спортсмени продовжують підкорювати не тільки українські, а й світові майданчики. Так уже в липні цього року бійці з нашого міста представлятимуть Україну на змаганнях у Лас-Вегасі. До речі, кошти на таку поїздку можна буде пожертвувати у скриньки, які будуть в «Березолі» під час другої «Битви».

СЕРГІЙ АНТРОПОВ, виконавчий директор Всеукраїнської федерації фрі-файту:

«Такі скриньки будуть. Будуть збиратися благодійні пожертви на відрядження конкретно тернопільських хлопців, тернопільських спортсменів для участі в Чемпіонаті світу в Лас-Вегасі. І крім Колі, ще і Юра босий, їх аж двоє летять для участі. Я думаю, що це величезне досягнення».

Нагадаємо, турнір з фрі-файту «Битва за честь–2» відбудеться 29 травня, о 19.00 год., в ПК «Березіль». Вхід вільний. Запрошення на змагання можна отримати в касі «Березолю» у п’ятницю, з 10 год.

залишіть коментар