Аби купити наркотиків, тернополянин крав велосипеди

Автор:     Опубліковано: 18 Червня 2015 о 20:19    614 переглядів

Майже місяць тернополяни потерпали від велозлодія. Повідомлення про крадіжки двоколісних, розповідають правоохоронці, почали надходити у травні. Зникали велосипеди з під’їздів вночі. Перешкодою для злочинця не ставали навіть тросові замки, якими був пристебнутий транспорт.

МИРОН ШЕРЕМЕТА, слідчий Тернопільського міськвідділу міліції:

«Працівниками карного розшуку Тернопільського міського відділу проведеними оперативно-розшуковими заходами було встановлено, що до вчинення вказаних злочинів причетний житель міста Тернополя, 26-річний, раніше судимий за вчинення злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів. Під час затримання у підозрюваного було вилучено 2 велосипеди. На даний час проводиться товарознавча експертиза, щоб встановити їх вартість. Доля інших велосипедів на даний час встановлюється».

Саме пристрасть до наркотиків, вважають правоохоронці, і спонукала чоловіка до протиправного. Наживу злодій шукав у під’їздах багатоповерхівок. Тросові замки він розрізав за допомогою кусачок. Цупив переважно дороговартісні велосипеди, до прикладу, одного разу його здобиччю стала спортивна модель за майже сім тисяч гривень. Натомість продавав двоколісні практично за безцінь, а гроші витрачав на наркотики.

МИРОН ШЕРЕМЕТА, слідчий Тернопільського міськвідділу міліції:

«Хочу звернутися також додатково до жителів міста Тернополя, попросити їх про те, щоб десь у вечірній час велосипеди, які вони, переважно, залишають десь на сходових клітках, в додаткових приміщеннях, тобто, сушках, брали в квартири, може, в когось є гаражі якісь, для того, щоб убезпечити себе від таких людей, які вчиняють вказані злочини».

Щодо згаданого тернополянина,  то йому загрожує до п’яти років позбавлення волі. На вирок суду підозрюваний чекатиме під вартою. Велосипеди, які вже розшукали, після проведення відповідних експертиз повернуть власникам.

 

залишіть коментар