Дендропарк у Тернополі прибирали від сміття

Автор:     Опубліковано: 30 Червня 2015 о 21:20    656 переглядів

Тернопільський дендропарк цими вихідними прибирали від сміття. Толоку влаштували активісти міської громадської організації «Об’єднання «Самопоміч».

РОМАН НИТКА, учасник  міської ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

«В Тернополі, в принципі, вже організовувались такі толоки, прибирання, але, чомусь, завжди прибирають парк біля озера. Напевно, можливо, справді, там більше люди віддихають, але чомусь забувають про інші парки. В даному випадку, в дендропарку також дуже багато людей відпочиває. На жаль, також в процесі відпочинку смітять».

Саме тому, пояснюють активісти, і вирішили зібрати усіх небайдужих та навести там лад. Прибирали, здебільшого, місця, де найчастіше бувають люди.

НАЗАР ЛИС, активіст молодіжного сектору міської ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

«Об’єднання «Самопоміч», громадська організація, проводить таку акцію по всій Західній Україні. І ми, як осередок в Тернополі, також долучилися до неї. Тут дуже часто відпочивають молоді люди, зокрема, студенти педагогічного університету, економічного. І сидіти, якщо навколо сміття, мені здається, неправильно».

ІРИНА ВІВЧАР, активістка молодіжного сектору міської ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

«Як-не-як, люди відпочивають, залишається сміття. Хоча тут періодично прибирається, але, все одно, сміття є, в кущах папірчики валяються. Здавалося б, на перший погляд, сміття не так багато, але, як бачите, багато назбирали ми».  

Сміття активісти збирали в поліетиленові мішки, які потім вивезли на звалище. Разом з тим, учасники акції сподіваються на сумління самих мешканців міста і на те, що відпочивальники не залишатимуть в парку нічого зайвого.

 

 

  • Я з березня 2015 самотужки з дружиною Іриною прибираю та вдосконалюю парки Тернополя … але Ви так гарно про це мовчите. Завтра з 9 години буду в сквері біля Пам’ятника Галицькому прибирати. Приходьте, подивитесь

залишіть коментар