Депутат міськради вивчає досвід країн Євросоюзу

Автор:     Опубліковано: 4 Червня 2015 о 19:00    189 переглядів

Депутат Тернопільської міської ради Віталій Цимбалюк, перебуваючи з робочим візитом у мерії Вільнюса, серед іншого, поцікавився проблемою хаотичної забудови міста та прозорості виділення комунальної землі. Зокрема, його вразили просторі території зупинок громадського транспорту та просторі центральні вулиці литовської столиці.

ВІТАЛІЙ ЦИМБАЛЮК, депутат Тернопільської міськради:

«Мене, як кожного тернополянина, хвилює масова роздача землі в суборенду через комунальні підприємства міської ради м. Тернополя. І, як ми бачимо, така ситуація спонукає до того, що з’являються в місті скандальні новобудови, які, на жаль, спотворюють обличчя нашого Тернополя. Щоб не бути таким суб’єктивним, я вирішив поїхати в країни Євросоюзу, і запитати їхньої думки, як вони ставляться до такої ситуації, і почути їхні поради».

Віталій Цимбалюк в ході зустрічі із Віце-мером Вільнюса Лінасом Кведареавічусом озвучив земельні проблеми Тернополя та поцікавився думкою посадовця щодо їх вирішення.

ЛІНАС КВЕДАРЕАВІЧУС, Віце-мер м. Вільнюс (Литва):

«Ну, это надо быстро останавливать, потому что вы придете к тому, к чему мы сейчас приходим. Сейчас у нас проблема, вот, когда, 20 лет назад, раздавалась земля по такому же самому принципу. Сейчас мы имеем проблемы, когда надо строить дороги, когда надо строить большие общественные места, здания, мы имеем проблемы с землей. Но это уже тогда сделанная работа. Сейчас оно нам аукается. Так что у вас то же самое произойдет. И надо это быстро останавливать».

ВІТАЛІЙ ЦИМБАЛЮК, депутат Тернопільської міськради:

«Якщо вже сьогодні не зупинити таку масову роздачу землі через тіньові схеми, ми, на жаль, можемо отримати в місті Тернополі так званий «шанхай», який явно не буде відповідати європейським стандартам. Я, як депутат Тернопільської міської ради, з активістами громадської організації «Тернопіль Європейський» незабаром запропонуємо вирішення і вихід з цієї ситуації. І, думаю, ми найближчим часом все це оприлюднимо, щоби зупинити масовий дерибан землі в місті Тернополі».  

 

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!