Двом тернопільським водограям потрібні імена

Автор:     Опубліковано: 15 Червня 2015 о 19:10    414 переглядів

Тернопільським фонтанам потрібні імена. А їх автором може стати кожен охочий. Комунальне підприємство «Тернопільводоканал» спільно з міською радою оголосили конкурс на найкращу назву для водограїв.

НАТАЛЯ ЧОРНА, прес-секретар КП «Тернопільводоканал»:

«Дуже багато фонтанів були реконструйовані, і разом з новим життям, з новою формою, з новим малюнком, красою вони мали би отримати і нові імена. Власне, так сталося з фонтаном, що в парку Шевченка. Він отримав ім’я «Життя», до прикладу. І «Квітка терену», яка на Театральному майдані, також, начебто, раніше «Квіткою терену» не була. І це дуже добре, тому що це ніби дух Файного міста передає, емоції, які є біля цих фонтанів».  

Без імен наразі залишаються два фонтани. Це водограй, який розташований на бульварі Данила Галицького та фонтан у парку «Топільче». Відтак, у водоканалі закликають до участі в конкурсі усіх творчих людей. Свої варіанти назв фонтанів надсилайте на електронну пошту підприємства. Пропозиції прийматимуть до 3 липня. І вже невдовзі, до річниці «Тернопільводоканалу», мають намір підбити підсумки та оголосити імена водограїв.

НАТАЛЯ ЧОРНА, прес-секретар КП «Тернопільводоканал»:

«Я думаю, що вони відповідатимуть не тільки їхньому дивовижному малюнку, не тільки радості, яку вони приносять нашим мешканцям, як дорослим так і малим, а ще й вони нестимуть якесь філософське забарвлення. Так що, будь ласка, подаруйте ім’я нашим фонтанам».

 

залишіть коментар