Ямковий ремонт на дорогах Тернопільщини триває

Автор:     Опубліковано: 15 Червня 2015 о 19:40    396 переглядів

На капітальний ремонт усіх автошляхів області потрібно близько мільярда гривень. Сьогодні ж Служба автомобільних доріг не отримала на це ні копійки, каже директор департаменту розвитку інфраструктури та транспорту ТОДА. Проте, триває ямковий ремонт. Щоправда, його фінансування теж неповне. Адже на ці потреби не виділили і половини від необхідної суми. Василь Ясіновський каже, спільно із Службою автомобільних доріг розробили програму, яка мала б частково виправити ситуацію.

ВАСИЛЬ ЯСІНОВСЬКИЙ, директор департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму ТОДА:

«Ця програма передбачає фінансування в межах 800 млн. Готові європейські банки і інші джерела фінансування, і державний бюджет. Але стоїть питання чи є в нас відповідно бачення, чи є в нас відповідно стратегія, чи є в нас програма. Ну в нас така програма зараз затверджена головою адміністрації».

Однак, каже Василь Ясіновський, вона повинна пройти погодження обласної ради, що на сесії 11 червня не відбулося. Гальмування затвердження цієї програми тягне за собою і відтермінування ремонту доріг туристичного значення. А від цього страждає економіка краю.

ВАСИЛЬ ЯСІНОВСЬКИЙ, директор департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму ТОДА:

«Багато транзитного транспорту відмовлялося їхати через нашу Тернопільську область у зв’язку з тим, що, хочу чесно признатися, якщо взяти по регіону нашому Західному, у нас – не один із привабливих, я не буду казати – гірших, станів доріг є».

Василь Ясіновський каже, станом на сьогодні ям залатали на 6,5 % більше, ніж за аналогічний період минулого року. Проте, попереду ще багато роботи.

залишіть коментар