Міська рада нагородила найактивніших представників молоді

Автор:     Опубліковано: 26 Червня 2015 о 22:09    517 переглядів

До Дня молоді у міській раді відзначили найактивніших її представників. Мер каже, тернопільська молодь та студенти вирізняються не лише кількістю, а й цілеспрямованістю.

 СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Взагалі, ми вдячні тернопільській молоді за їхню активність. Вкотре наголошуємо на тому, що це є сама активніша частина суспільства, і вони це показали навіть під час Революції Гідності, тому що саме вони підняли все українське суспільство. І сьогодні, напевно, завдяки їм ми рухаємося в напрямку до європейського розвитку».

Представники молодіжних громадських організацій відзначенням своєї діяльності пишаються.

 ВІКТОРІЯ МОРГУН, нагороджена:

«Для мене, певно, багато. За всю мою працю, ну, приємно мати якусь грамоту, ну навіть таке маленьке, але приємно. За активну участь, багато заходів, і в житті міста».

СЕРГІЙ ГРАБОВЕНКО, нагороджений:

«Я нагороджений за те, що 20-го червня проводилося в місті Тернополі українські стрітбольні ігри, за підтримки української стрітбольної ліги. Це був відбірковий турнір на фінал в Київ, який буде проводитись в День Незалежності».

Молодіжні організації Тернополя створили багато успішних проектів, за що і отримали символічні подарунки, каже міський голова.

залишіть коментар