На Кременеччині чоловіка позбавили життя через гроші

Автор:     Опубліковано: 4 Червня 2015 о 19:40    542 переглядів

Вбивство на Кременеччині. 28 травня близько одинадцятої ночі до правоохоронців звернулася мешканка села Дунаїв. Жінка повідомила: зник її чоловік. Близько 16 години він пішов з дому і на зв’язок більше не виходив.

Теща потерпілого:

«Ми ще так почекали, певно, години дві-три пройшло. І вона знов приїхала: «Мамо, його нема, не дзвонив, щось то не те». І ми вже пригнали череду, пів 9. Ми вже так стали хвилюватися, мій пішов, кругом гаража глянув, я пішла, в баню глянула, там кімната є така для відпочинку. Захвилювалися, нема. Кажу: «Щось тут не те». Вона відчувала вже щось. «Мамо, – каже, мамо, ми його вже не побачимо».

36-річного чоловіка знайшли мертвим у власному гаражі, в оглядовій ямі. На тілі загиблого правоохоронці виявили численні ножові поранення.

ЄВГЕНІЯ ЛІСОВА, сільський голова села Дунаїв Кременецького району:

«Був дуже хорошим сім’янином, був дуже хорошим чоловіком і громадянином. Він виховував троє діток, працював підприємцем, ремонтував машини. Він був дуже чудовим спеціалістом. Він постійно відвідував церкву, постійно був з дітьми на всіх службах. Така сімя була дуже віруюча, православна сімя». 

В ході досудового розслідування у міліції з’ясували: більше року тому загиблий організував власну справу з ремонту автомобілів. Майстерню обладнав у гаражі на території власного домогосподарства. У помічники чоловік  взяв 21-річного хлопця з сусіднього села. Саме він, вважають правоохоронці, позбавив життя батька трьох дітей – через гроші.

ВОЛОДИМИР ГАЛЕВИЧ, начальник Кременецького райвідділу міліції:

«Нами було встановлено, що потерпілий за виконану роботу гроші зберігав в даному гаражі. Цей чоловік, який допомагав йому займатися цим видом діяльності, ті гроші знайшов, а саме – 2 тисячі доларів, і викрав їх. Потерпілому стало відомо про це і він, підійшовши до свого напарника, почав висловлювати свої претензії з приводу даної події, і казати, щоб він ці гроші повернув». 

Аби не віддавати краденого, юнак вирішив позбутися господаря і наніс йому більше десятка ударів ножем. Коли чоловік перестав подавати ознаки життя, зловмисник заховав тіло в оглядову яму.

Молодик, кажуть в міліції, своєї вини не визнавав. Однак правоохоронці зібрали достатньо речових доказів його причетності до вчинення злочину. Наразі, відповідно до рішення суду, юнак знаходиться під вартою. За вчинене йому загрожує від семи до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

 За матеріалами ВЗГ УМВСУ в Тернопільській області

 

залишіть коментар