На Схід з Тернополя вирушає французька машина швидкої допомоги

Автор:     Опубліковано: 12 Червня 2015 о 18:49    430 переглядів

Французька діаспора через активістів громадської організації «Автомайдан Тернопіль» передала українським військовим машину швидкої допомоги. Медичний «Фольксваген Транспортер» обійшовся меценатам у 3000 євро.

 ДМИТРО ГАЙДУЦЬКИЙ, голова ГО «Автомайдан Тернопіль»:

«Спитались які машини необхідність зараз найбільша є на Сході. І сказали, що є можливість купити швидку, яка повністю обладнана і в дуже хорошому стані. Передали нам цю швидку, місяць часу ми її практично перевозили звідти, і зараз, як ви бачите, вона вже в нас і завтра вона вирушає на Схід».

Волонтери кажуть, авто повністю перевірили на станції техобслуговування. Воно в хорошому стані, і оснащене всім необхідним.

 МИХАЙЛО АНДРУСЕВИЧ, активіст ГО «Автомайдан Тернопіль»:

«Ми його привезли, після цього як привезли він ще тиждень часу перебував на СТО. Ми зробили повністю все ТО, замінені всі жидкості. Є качалка, є запасна качалка, є, працюють автономне опалення, двохзонний клімат-контроль, є витяжка, є освітлення».

Активісти розповідають, на Схід поїдуть кількома машинами і, крім, автомобіля швидкої  повезуть й іншу допомогу. Військові 24-ї бригади, яким призначене це авто, дислокуються в Лисичанську і патрулюють українську територію звідти до Попасної.

 ДМИТРО ГАЙДУЦЬКИЙ, голова ГО «Автомайдан Тернопіль»:

«В них ми знаємо є автомобіль, в народі їх називають «таблетка» військові. Це, щоб вивезти пораненого з поля бою, там, де важкі дорожні умови, там, де доріг взагалі немає або болото. Ця машина, відповідно, вона не призначена для цього, але ця машина буде доставляти вже ну, в самий госпіталь, чи місце там, лікарню, і так дальше».

Дмитро Гайдуцький зазначає, з французькими українцями планують закупити ще кілька авто. До речі, перед поїздкою автомобіль швидкої освятили.

залишіть коментар