На вул. Старий Ринок – оновлений спортмайданчик

Автор:     Опубліковано: 2 Червня 2015 о 21:46    634 переглядів

У центрі міста, на вулиці Старий ринок, відкрили оновлений спортивний майданчик. В мерії кажуть: він пристосований чи не до всіх ігрових видів спорту. Майданчик – зі спеціальним покриттям, яке є більш зручним та дозволяє зменшити травматизм при падінні. Відкривали оновлену спортплощадку гамірно, зі змаганнями та естафетами. Майданчик одразу ж вподобали діти з довколишніх будинків. Кажуть: він має неабиякі переваги над тим, який тут був раніше.

«- Там тільки були ворота і кільце, а зараз волейбол є, теніс.

– Так, нормальне покриття зробили, падати не так боляче, як на асфальті».

Зі слів міського голови Сергія Надала, в міськраді поступово сподіваються відновити усі занедбані спортивні майданчики.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Фізичне виховання, фізична культура, спорт і розвиток молоді в здоровому способі життя є пріоритетом для нас. Ви бачите, що з’являються в місті спортивні зали під відкритим небом, нові спортивні ігрові площадки. Тут раніше був, ще років 15 тому, спортивний майданчик повноцінний ігровий. На жаль, останні роки він був знищений. Зробили обстеження міста, встановили ті двори, де раніше були спортивні майданчики, встановили ті двори, де є потенційна можливість зробити такий дитячий майданчик. І по-черзі вони будуть з’являтися у кожному мікрорайоні міста».

Вартість такого оновлення, каже Сергій Надал, може бути різною.  Залежно від масштабу робіт ціна коливається від 600 тисяч до мільйона гривень.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Цього року ми планували зробити чотири таких майданчики: тут, один – на «Дружбі», на вулиці Орлика. На «Східному» масиві має бути два майданчика: один – відновити раніше хокейний майданчик, і, поруч з ним, майданчик для заняття спортом. Плюс спортзал під відкритим небом, спортивний майданчик, з’явиться на бульварі Куліша під час його реставрації». 

залишіть коментар