Негода завадила депутатам облради зібратися на сесію

Автор:     Опубліковано: 16 Червня 2015 о 21:00    359 переглядів

Сесія обласної ради закінчилася, так і не розпочавшись.  Чергове депутатське засідання мало відбутися 16 червня. На ньому планували розглянути близько 3-ох десятків питань. Втім, не судилося. Станом на 10 годину, коли засідання повинне було розпочатися, в сесійній залі було майже пусто. І хоч поступово депутатів в залі побільшало, частина з них на сесію так й не прибула. За словами голови обласної ради Василя Хомінця, приїхати обранцям, як вони самі повідомили, завадила… негода, яка пройшла областю. У зв’язку із відсутністю кворуму ІІІ пленарне засідання 52 сесії перенесли на наступний тиждень.

2 Comments

  • Негода… часом не та, що зіграла “маленьку Віру”? 🙂
    А якщо сУрйозно, то 86% облдупотатів – це збіговисько пофігістів і шароватних жлобопатріотів, які за БУДЬ-ЯКОЇ влади в центрі вирішували і все ще вирішують СВОЇ шкурно-меркантильні проблЄми, користуючись своїм дупотатським статусом.

  • P.S. Очевидно, в цій каденції облдупотати всі свої проМблЄми вже вирішили, тому й немає потреби свої статусні штани та спідниці протирати на сесіях – до вибОрів треба готуватись та й “прикид” бажано обновити в “євробутіку”. От якби сама Натаха Негода (секс-символ 1980-х!) приїхала з Маскви на свою останню (як-не-як вже не дєвочка – вже за п’ЄдесЄть!) фотосесію для “Playboy”, то прибігли б в одних трусєлях – землетрус би не завадив, не те що там якась “негода”! 🙂

залишіть коментар