Нові-старі катамарани на Тернопільському ставі

Автор:     Опубліковано: 24 Червня 2015 о 19:55    1 060 переглядів

Водні велосипеди або катамарани впродовж багатьох років є неодмінним атрибутом відпочинку на Тернопільському ставі. Цьогоріч з міського бюджету виділили кошти на оновлення цих водних розваг.

ОЛЕГ ПРОТАСЕВИЧ, директор КП «Об’єднання парків культури і відпочинку” м.Тернополя:

«Ми планували вже давно закупити катамарани, так як старі катамарани практично на 90% термін придатності вийшов, але ремонтуючи, і отримуючи дозвола, ми продовжили їх термін. Планували ми купити 20 штук, але так як побачили, що якість не влаштовує нас, ми купили всього на всього 14 штук за ціною 99 тисяч».

Незважаючи на те, що водні велосипеди вже були вживаними, ціна одного 2-хмісного – 6 тисяч 800 грн, а 4-хмісного – 7 тисяч 200. Пані Галина, яка працює вже понад 15 років касиром водних атракціонів каже, без них тернополянам було б незвично.

 ГАЛИНА, касир водних велосипедів у парку ім. Т. Шевченка:

«Вони є взагалі-то б/у, але в них стан, так сказати, він непоганий. Ну, і ці б/у катамарани, хоча вони вже, не пам’ятаю з якого року, напевно, ще з мої молодості, але в них таки, ми кожного року їх підремонтовуємо, стараємся їх тримати в такому, нормальному стані. Ну, і я так думаю, що для Тернопільського ставу ці катамарани, якби їх не було, то би, може, було, як-то кажуть, шкода за ними».

Парк імені Т.Шевченка, і парк Топільче отримали по сім катамаранів. До речі, ціна квитка за півгодини прокату 4-хмісного – 17 грн, 2-хмісного – 14.

 

залишіть коментар