Про особливості роботи медика в селі розповіла завідувач фельдшерським пунктом

Автор:     Опубліковано: 19 Червня 2015 о 22:11    993 переглядів

У третю неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника. Робота потребує самовідданості і неабиякої любові до професії. У цьому переконана наша наступна героїня.

20 років тому сім’я Ганни Ковалик переїхала у село Кабарівці Зборівського району. Поки чоловік пані Ганни лікує духовно, адже – місцевий священик, сама вона оздоровлює людей фізично. Вже не один рік жінка завідує тамтешнім фельдшерсько-акушерським пунктом. Від роботи його працівників залежить життя і здоров’я майже 570 людей.

ГАННА КОВАЛИК, завідувач фельдшерським пунктом села Кабарівці:

«В обслуговування нашого ФАПу входить 2 села, населені пункти. Другий – менший, 117 населення. Дітей є 128, до 18 років. Є 4 дітей до року». 

За день, каже пані Ганна, за медичною допомогою може звернутися як 3-4 людей, так і 15-20. Випадки, розповідає, бувають найрізноманітніші.

ГАННА КОВАЛИК, завідувач фельдшерським пунктом села Кабарівці:

«П’ють, б’ються. Беруть в руки ніж, поранили, і  мусиш йти, перев’язки робити, тоді на того пияка гримнути добре. Він тоді повертається і тікає. А ти свою роботу робиш».  

Ганна Ковалик переконана: потрібно, насамперед, любити свою роботу та бути готовим до самовіддачі. Тоді впораєшся з усіма труднощами, яких у роботі сільського медика – чимало.

ГАННА КОВАЛИК, завідувач фельдшерським пунктом села Кабарівці:

«Є зима, хуртовина, 30 градусів морозу. Біжиш, 11 ночі чи 4 ночі, світанок, дощ… Біжиш, встаєш. Деколи сім’ю треба залишити, роботу вдома в позаробочий час».

Телеканал ІНТБ приєднується до вітань з Днем медика. Бажаємо вдячних пацієнтів та гідного визнання вашої нелегкої, але такої потрібної праці.

 

залишіть коментар