Професійне свято відзначають медичні працівники

Автор:     Опубліковано: 19 Червня 2015 о 22:11    531 переглядів

У третю неділю червня своє професійне свято відзначають люди, котрі продовжують нам життя. Вітання приймають медичні працівники. Близько 30-ти з них міська рада нагородила грамотами та подарунками. Доктор медичних наук, професор Алла Бойчук 35 років свого життя присвятила медицині. Каже, щаслива, що може працювати на благо людям.

АЛЛА БОЙЧУК, завідувач кафедрою акушерства і гінекології факультету післядипломної освіти ТДМУ ім. І. Я. Горбачевського:

«Мені недавно одна моя пацієнтка прийшла і каже: я вам дуже дякую, що ви за кордон не виїхали. І це були якісь такі прості, але дуже-дуже гарні слова. Я вірю в те, що майбутнє України тут. Що ми збудуємо з вами гарну, справжню, європейську державу. І якщо люди працьовиті, і якщо ми любимо свою землю, то майбутнє у нас точно є».

Міський голова Тернополя, Сергій Надал, висловив подяку медикам за їхню особливу працю від імені всіх мешканців міста.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Всі тернополяни хочуть сказати слова вдячності медикам за їхню щоденну працю. Тому що в самі тяжкі хвилини разом із нашими людьми знаходяться лікарі і вони дарують нам надію, вони спасають їхнє здоров’я, їхнє життя».

Говорячи про майбутнє тернопільської медицини, Сергій Надал зауважив, цього року планують створити єдину електронну базу. В ній знаходитиметься вся інформація про пацієнтів. Тому потреби в паперових картках не буде.

залишіть коментар