Студентськими проблемами займуться народнофронтівці

Автор:     Опубліковано: 25 Червня 2015 о 20:02    592 переглядів

Вони – не лише студенти вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, а й кращі представники своїх альма-матер. Голови профспілкових організацій коледжів та училищ Тернопільщини підняли важливі для студентства питання.

ІВАННА РЕКШИНСЬКА, голова студентської ради Чортківського державного медичного коледжу:

«Сьогодні я піднімаю питання сучасні проблеми студентства. Актуальність є великою, оскільки, враховуючи політичну та економічну ситуацію в Україні, від нас студентів залежить її розвиток у майбутньому. Тобто наші проблеми сьогодні, наші можливості в майбутньому відображаться і на економічному розвитку нашої держави».

МИХАЙЛО ХОМА, представник Теребовлянського вищого училища культури:

«Поступаючи в навчальний заклад І-ІІ рівня акредитації, студенти вже здають ЗНО. Я не розумію причин здачі цього оцінювання для поступлення в ВНЗ ІІІ-IV рівня акредитації, оскільки ми вже отримуємо молодшого спеціаліста, чому ми повинні здавати це саме ЗНО, і поступати на перший курс ІІІ-IV рівня акредитації ВНЗ. Хочу підняти питання про працевлаштування після навчання, одержання спеціальності молодшого спеціаліста».

Із цими своїми проблемами студенти звернулися до народного депутата від фракції «Народний фронт» у Верховній Раді Романа Заставного. Обранець погодився із більшістю озвучених молоддю проблем і порадив, як можна їх усунути.

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, народний депутат України:

«Я думаю, що це дуже важливо, щоб існувала якась державна модель підбору кадрів, і формування цього кадрового резерву, так званого. Має бути модель, при якій, там, керівник може робити резервування робочого місця, і так дальше. Ми розумієм, що є багато проблем в таких державних сферах, але це дуже серйозна проблема».

У підсумку обговорення проблеми сформували у звернення народного депутата до парламенту. А такі зустрічі зі студентським активом ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації у «Народному фронті» домовилися проводити регулярно. Так майбутнє країни зможе не лише доносити важливі для них питання для влади, а й особисто брати участь у творенні законодавства нашої держави.

залишіть коментар