Тернопільські фрі-файтери летять у Лас-Вегас

Автор:     Опубліковано: 3 Червня 2015 о 21:04    468 переглядів

«Битва за честь-2» зібрала у «Березолі» аншлаг. Перший такий турнір відбувався у нашому місті у 2012-му, і був міжнародним. Цьогоріч організатори вирішили, що учасниками будуть тільки українці. І залишились задоволеними.

 СЕРГІЙ АНТРОПОВ, виконавчий директор Всеукраїнської федерації фрі-файту:

«Було 9 областей, 18 учасників. І гостинність тернопільської землі – вона була оцінена. Основна мета, яка перед нами стояла – це поєднати Схід-Захід, притаскати сюда спортсменів зі східної України, показати їм, що тут живі люди, і що тут нормальна Україна».

 ВІКТОР МАЦИКУР, директор департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА:

«Українці часто мають такий якийсь комплекс меншовартості: що в нас тут все погано, що ми якісь не такі, що в нас не все так якісно. Ми можемо робити хороші речі, якісні речі. Хлопці намагалися робити це в клітці, в октагоні, свою роботу якісно. Ми там, як організатори, мали якісно зробити їм для цього всі умови».

Сергій Антропов каже, на цьогорічному турнірі найвибагливіші глядачі могли насолодитися фрі-файтом у всій красі. Адже хлопці використовували різні техніки. Нок-аути, кидки, влучні удари, боротьба, больові та  удушливі прийоми – це те, що можна було чітко бачити у восьмикутнику.

 СЕРГІЙ АНТРОПОВ, виконавчий директор Всеукраїнської федерації фрі-файту:

«Можете зрозуміти, що з 96-го року по сьогоднішній день, я тих турнірів бачив уже по всьому світу. І я можу, абсолютно сміливо, поклавши руку на серце казати, що турнір по організації, по картинці, по боям, по духу, який панував всередині майданчика – сміливо можна показувати на будь-якому телебаченні, і мені не буде соромно за картинку, тому що це було неймовірно».

Тепер тернопільські спортсмени – Микола Гринчук та Юрій Босий готуються до боїв у Лас-Вегасі. Саме вони стануть учасниками світового чемпіонату з фрі-файту серед любителів. Звичайно, для участі в такому турнірі хлопцям потрібна фінансова допомога, а тому підтримка спонсорів не буде зайвою.

 МИКОЛА ГРИНЧУК, один з переможців турніру «Битва за честь–2»:

«Не кожен рік поїдеш, наприклад, на чемпіонат світу. Ну, дай Бог, щоб ми кожен рік би їздили, якщо би була можливість, але зараз це така… велика подія».

Щоб визначити найсильнішого фрі-файтера на початку липня у Лас-Вегасі зберуться представники 30-ти країн. Наші спортсмени вилітають до США 4-го липня, 5-го відбудеться зважування учасників, а вже сам міжнародний чемпіонат розпочнеться 6-го липня і триватиме до 12-го.

залишіть коментар