Тернопільські волонтери збирають кошти на тепловізор, приціл і реанімобіль

Автор:     Опубліковано: 12 Червня 2015 о 08:28    325 переглядів

У когось наближається відпустка, хтось вже насолоджується канікулами, а тернопільські волонтери кажуть: на фронті вихідних немає. Як завжди, вони збирають кошти на форми, берци, продукти, але сьогодні потреба виникла у масштабніших речах. Суми, які потрібно зібрати для їх придбання – досить великі. Тому просять долучатися і тернополян.

ЛІЛЯ МУСІХІНА, волонтер:

«Потрібно дуже швиденько зібрати кошти на тепловізор, двохкілометровий. Називається “Скорпіон-75”. Потрібно ще близько 50 тис. на нього. Також “Альфа” попросила помогти з придбанням прицілу. На сьогоднішній день треба ще 3,5 тис. євро на цей приціл. Це дуже великі трати».

Окрім того, просять про допомогу і військові лікарі 66-го мобільного госпіталю. Їм необхідний реанімобіль. Волонтери розуміють усю важкість поставлених цілей і переконані:  у захисників на фронті повинен бути надійний тил тут, у мирному житті.

ЛІЛЯ МУСІХІНА, волонтер:

«Як завжди, є потреба в аптечках. На сьогоднішній день в нас залишився один-єдиний джгут на цілий штаб. Тобто, ми можемо скласти тільки одну аптечку. Таблетки ріжуться, тобто, ми їх економимо. Кладемо також ампельні препарати: кетанов, кетолонг. І будь-який препарат, який зменшує кровотечу. Тобто, транексам, етамзилат, дицинон, вікасол».

До слова, днями у штабі Самооброни Майдану Тернопільщини знову закінчаться запаси продуктів. Усе, що назбирали – відвезуть на фронт. Адреса штабу залишається незмінною: вулиця Грушевського, 1.

залишіть коментар