Тернопільські випускники відзначили останнє шкільне свято

Автор:     Опубліковано: 2 Червня 2015 о 21:45    736 переглядів

Випускний відсвяткували одинадцятикласники цими вихідними. Цьогоріч зі своїми навчальними закладами попрощалися 1318 тернопільських школярів. За традицією, випускники пройшли парадом центральними вулицями міста, від Надставної церкви до міського стадіону, де відбувалася офіційна частина дійства. Очолили колону золоті та срібні медалісти.  Випускники кажуть: зі школою прощатися трохи сумно, але це – крок у нове життя.

СОЛОМІЯ БЕНЧ, випускниця 7-ї школи:

«Це свято є для нас дуже веселим, оскільки ми його чекали цілий рік. Я думаю, що всі випускники дуже раді, що вони позакінчували школу. Але, з другого боку, це досить сумне свято. Адже ми в цій школі вчилися останній рік і більше ми до неї не повернемося».

ХРИСТИНА БУДНА, випускниця 7-ї школи:

«Ми його дуже довго чекали, дуже довго до нього, наполегливо готувалися, йшли. Зараз будемо отримувати срібні медалі. І вітаємо всіх випускників з їхнім святом».

Хоч попереду ще чимало випробувань, в майбутнє винуватці свята дивляться з оптимізмом.

ЗОРЯНА РУДИК, випускниця 11-ї школи:

«Для початку поступити в університет. І тоді працювати на благо нашої країни і для себе. Самовдосконалюватися і шукати свій шлях».

НАЗАР ПЕРЦАК, випускник 9-ї школи:

«В університет, як любий, напевно, тут. В «мед» поступити».

Рідні вчорашніх школярів кажуть: своїми випускниками пишаються.

НАДІЯ ДЕРГАК, мама випускниці 3-ї школи:

«Я, як мама, дуже горда, тому що це – надзвичайна радість для мами, для батьків – бути сьогодні на такому чудовому святі. Тим більше, погода нам сприяла. Бажаю всім випускникам 2015 року миру, злагоди, добробуту. І завжди залишатися людьми. Людьми з великої букви».

Офіційну частину розпочали зі спільного виконання державного гімну та хвилини мовчання за загиблими на Сході українськими військовими. Зі святом випускників привітали перші особи міста та області. Особливим гостем став боєць ДУК, учасник протистоянь в Донецькому аеропорту Андрій Шараскін («Богема»), зі словами настанови від захисників нашої країни.

АНДРІЙ ШАРАСКІН («БОГЕМА»), боєць ДУК:

«Я хотів би, аби ви свідомо підійшли до свого майбутнього вибору. У вас попереду вступні іспити, у вас попереду своя професія, вибір її. Будьте достойні,  будьте гідні того великого героїчного чину, який уже створили українці. І не тільки українці». 

Розважали випускників місцеві виконавці та колективи. Також під час свята відзначили переможців конкурсу на найкращий вишиваний костюм.

ХРИСТИНА БАРВІНОК, випускниця 9-ї школи:

«Найкращий стилізований костюм» – це номінація, в якій я взяла участь і перемогла. Плаття вишивала моя бабуся. Я вирішила взяти участь, тому що я надзвичайно люблю вишиванки і зараз такий час, що ми повинні підтримувати нашу культуру і традиції».

Також на центральному стадіоні відбулося традиційне нагородження медалістів.

  • Одежа у д1вчат не як у вчорашн1х учениць. а . вибачте. як у пов1й. котр1 мають добр1 зароб1тки 1 користуються прихильн1стю владноможних ос1б 1 ол1гарх1в. Ви що не розум1ете. що це негарно. дико з точки зору цив1льного сусп1льства. Це ще д1ти 1 одяг в них повинен бути як у д1тей т1льки нарядний. а не плаття з в1дкритою спиною та шлейфом . Що вже зовс1м н1 в кого немае розум1ння що порядно, а що дико.

залишіть коментар