Тернопільський завод освітлює Європу

Автор:     Опубліковано: 17 Червня 2015 о 20:24    1 234 переглядів

Декоративне, тунельне, промислове освітлення, освітлення автомагістралей та архітектурна підсвітка –  усе це виготовляють у Тернополі на заводі однієї міжнародної компанії.

 КОСТЯНТИН ПЕТРЕНКО, генеральний директор ТОВ «Шредер»:

«Компанія «Шредер» – це міжнародна компанія. Тобто ми маємо практично у всіх країнах Європи комерційні компанії, які роблять продажі, і ми маємо 4 заводи, які розташовані в країнах Євросоюзу. Декілька років тому компанія перейшла на розробку і виробництво нових світлодіодних світильників, які є суттєво більш енергоефективними у порівнянні з традиційними».

Підприємство такого рівня для нашої області є вагомим тому, що наповнює місцевий бюджет та надає робочі місця, каже голова облдержадміністрації. Зараз на заводі працює близько ста осіб і виробництво планують збільшити.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«Це добрий приклад українсько-бельгійського партнерства, який дає результат в напрямку створення робочих місць, сплати податків. Підприємство є достатньо стабільним платником податків. І, звичайно, в нас розрахунок на те, що воно подвоїть свої потужності і дасть можливості для створення робочих місць для наших краян».

Сучасні технології, які використовують на заводі дозволяють виготовляти 300-400 різних виробів за восьмигодинну робочу зміну. До того ж, тут виконують повний цикл робіт: від виготовлення до пакування.

 ОЛЕКСАНДР, працівник ТОВ «ШРЕДЕР»:

«Кожного разу міняється завдання. В нас дуже багато різноманітних штампів, якщо ви звернете увагу. Ми їх сюда встановлюємо на преса, є декілька пресів, і відповідно є різна продукція».

88% готової продукції цього тернопільського заводу експортують в Європу. Проте і міста України користуються цими виробами. Під час зустрічі, голова Тернопільської ОДА  та керівники підприємства обговорили можливі проекти освітлення.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«Я не бачу необхідності в тому, щоб ми шукали якихось зовнішніх імпортерів для придбання якихось технічних засобів, зокрема, освітлення, за межами Тернопільської області. Тернопільська область сама здатна освітити Україну і пів-Європи».

До речі, саме цей тернопільський завод освітив Кабінет Міністрів, Верховну Раду та Львівську оперу.

залишіть коментар