Тернополяни попрощалися з бійцем Віктором Стефановичем

Автор:     Опубліковано: 22 Червня 2015 о 20:24    324 переглядів

У зоні АТО обірвалося життя ще одного молодого хлопця. Побратими бійця, рідні, друзі, просто знайомі та незнайомі тернополяни вийшли в суботу на вулиці міста, аби попрощатися з Героєм.

Віктор Стефанович в армії не служив. Зрозумівши, що в Україні – воєнні дії, пішов добровольцем у ДУК. Служив там із грудня минулого року, отримав позивний «ВІК». А 15 червня куля, яка потрапила хлопцю в шию, стала для нього смертельною.

позивний «ОФІЦЕР», начальник штабу 8-ї окремої роти «Аратта»:

«ВІК» був життєрадісною людиною, молодою людиною, юнаком. Вони попали під досить щільний вогонь противника. Їх почали безпощадно обстрілювати як із мінометів, так і з гаесів. І так сталося, що ворожа куля попала йому в шию. В таких умовах спасти людину – це нереально».

Рідні, близькі та друзі говорять про Віктора як про дуже життєрадісну людину. Таким залишиться він і у пам’яті тернополян.

п. ІРА, двоюрідна тітка Віктора Стефановича:

«Це була дуже хороша, чуйна людина. Він не міг дивитися на те, що робиться в нашій країні і добровольцем пішов захищати. Казав, якщо не я, то хто піде. В нього ще є молодший брат, через якого він також пішов. Сказав, що в брата дитина, мама, тато і я хочу якось захистити їх».

РОМАН, товариш Віктора Стефановича:

«Мало знав, але він запам’ятався в моїй пам’яті як світла людина. Тому що він старший був від нас… він на 5 років старший від нас, але давав нам уроки, якщо можна так сказати. Життєві, серйозно. І дуже шкода, що війна саме таких людей забирає».

п. МИРОСЛАВА, сусідка Віктора Стефановича:

«Разом виріс, разом до школи з нашими дітьми ходив. На одній площадці разом всі були. Добрий, гарний хлопчик. Друзі були, все було».

Бажання захищати Україну – ось те, кажуть побратими «ВІКа», що спонукнуло хлопця піти у лави добровольців. У їхніх серцях він залишиться як сміливий боєць і хороша людина. Поховали Віктора Стефановича на Микулинецькому кладовищі поруч із іншими Героями, які загинули в зоні АТО.

залишіть коментар