Тернополяни розфарбували «Чайку» у різні барви

Автор:     Опубліковано: 30 Червня 2015 о 21:21    742 переглядів

Щорічно, в останню неділю червня, в Україні відзначать День молоді. Традиційно, святкування супроводжується найрізноманітнішими розважальними заходами. Тернополяни цьогоріч відзначили День молоді доволі нестандартно. Буквально за лічені хвилини острівець «Чайка», що у парку Шевченка, вкрився всіма барвами веселки, а вулиці міста заполонили різнокольорові люди. Вперше у нашому місті провели так званий Холі Фест, або, по-іншому, свято фарб, яке і стало однією з родзинок цьогорічних веселощів. Ініціаторами проведення стали дві молодіжні громадські організації Тернополя.

ІРИНА ХУДОБА, кореспондент ІНТБ:

«Як відомо, Холі – це популярний індуїстський фестиваль весни. Тернопільський Фестиваль фарб, запевняють організатори, ніякого релігійного підтексту не має – це, скоріше, спосіб розважитися і відірватися від буденності». 

Придбати фарби можна було там же – по 35 гривень за пакетик.  Тернополяни, які взяли участь у дійстві, а це, здебільшого, молоді люди, своїх емоцій не приховували.

 «Всі розкидаються фарбою, красиво, веселі всі».

«Люди зібралися в одному місці провести гарно час. Нам це подобається».

«Дуже весело, дуже класно. Мені подобається. Ще такого ніколи не бачив».

Самі ж організатори барвистого дійства зізнаються – такого розмаху навіть не очікували.

ТЕТЯНА БАСТЮК, організатор дійства:

«В нас вже фарба закінчилася. Ми 45 кілограмів завезли. І це було замало. На наступний рік, ми думаємо, ще більше, ще масштабніше зробимо цей захід».

В той же час на Театральному майдані розгорнули ціле спортивне містечко – аби всі охочі могли провести час активно та з користю для здоров’я.

МИКОЛА КРУТЬ, начальник міського управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту:

«В нас три свята об’єдналися в один день. Це – День молоді, День Конституції, та Олімпійський день. Ми вирішили спільно, місто, область, обласний олімпійський комітет, провести спортивно-розважальне свято для тернополян, щоб відзначити цих три дати. Представлені різні види спорту: і велотріал, і єдиноборства будуть відбуватися на рингу. Буде традиційний олімпійський забіг навколо бульвару Шевченка». 

Крім того, на головній площі міста грали у футбол, волейбол, проводили різноманітні змагання та естафети. Подарунками забезпечили спонсори. Зокрема, одними із партнерів свята  стала компанія «Колумбус».

ІГОР ВОНС, керівник ПП «Колумбус»:

«Наша компанія старається бути соціально відповідальною. Бізнес повинен бути ближче до народу. Тому ми стараємося підтримувати різні соціальні ініціативи, спортивні акції. Сьогодні всі учасники Олімпійського дня отримають призи та подарунки від нашої компанії «Колумбус».

Втім, не лише розважалися. Там же, на Театральному майдані, волонтери Логістичного центру допомоги бійцям АТО облаштували свій куток з фотозоною. Всі охочі могли подивитися на військове спорядження, приміряти бронежилет чи зробити фото у військовій формі з макетами зброї у руках.  Плата за світлину – символічна: кожен клав у скриньку стільки, скільки вважав за потрібне.

ЛЮБА ВОВК, волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО:

«Логістичний центр допомоги бійцям АТО вирішив доєднатися до проведення Дня молоді у Тернополі, і таким чином, по-перше, показати свою діяльність, а, по-друге, допомогти армії. Тому що треба зараз нам допомога, а не можемо сидіти на місці і чекати на складі, поки люди прийдуть – візьміть, будь ласка, допомогу. Тому ми вирішили вийти до людей».

Ті, хто зголоднів, могли посмакувати кашею, шашликом чи придбати випічку. Усі зібрані кошти, кажуть волонтери, спрямують  на допомогу бійцям АТО.

 

 

залишіть коментар