У парку Топільче встановили доріжку-пандус

Автор:     Опубліковано: 18 Червня 2015 о 20:21    600 переглядів

У парк Топільче зі сторони вулиці Карпенка тепер можна зійти новенькою доріжкою. Тут зробили пішохідну частину, встановили перила та економне освітлення.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Це пандус, який створений зважаючи на багаторічні звернення тернополян. Особливо людей, які є так звані маломобільні групи населення. Це люди, які інваліди. Це матері з калясками. Це велосипедисти. Тобто ті, хто не може користуватися сходами і кому потрібно окремий напрямок руху. Власне, для них облаштовано цей пандус новий».

Раніше, пояснюють мешканці прилеглих будинків, потрібно було долати схил сходами або ґрунтовими доріжками навколо них. Для матерів із маленькими дітьми це було особливо складно.

ОКСАНА, мама:

«Вона дуже зручна. Бо нам треба було об’їжджати церкву, а там – ями. Для дитини це неудобно. А тут нам дуже подобається. Ми раді, що про нас так подбали як про мамів і дітей».

У міському управлінні житлово-комунального господарства переконують, роботу виконали якісно.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ, благоустрою та екології:

«Фірма, яка виготовляє цю бруківку, вона одна з найкращих виробників в нас в області. Ну ми надіємся, що років із 50-60 міняти щось не прийдеться».

Залишилося, розповідає Андрій Дроздовський, завершити обладнання перил і виконати роботи з благоустрою. А саме – планують додатково озеленити ділянку навколо доріжки. Для цього, кажуть, місяця буде достатньо.

залишіть коментар