У табір «Лісовий» поїхали відпочивати діти пільгових категорій

Автор:     Опубліковано: 15 Червня 2015 о 19:20    1 264 переглядів

В один із оздоровчих закладів області відправили 120 дітей пільгових категорій. Табір «Лісовий» знаходиться поблизу села Скоморохи, Бучацького району. Там, у лісовій зоні на березі річки Стрипи, діти відпочиватимуть та оздоровлюватимуться протягом 21 дня за кошти з обласного бюджету.

ІГОР ЧОРНИЙ, заступник директора департаменту у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту ТОДА:

«Їдуть діти наступних категорій: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних і малозабезпечених сімей, діти воїнів АТО, діти, що перебувають на диспансерному обліку, діти-інваліди. А також творчі та обдаровані діти».

У таборі «Лісовий» відпочивають діти не лише з Тернопільської області. А також із Полтави та Києва, каже Ігор Чорний. Малеча 5 разів на день харчуватиметься та активно проводитиме час. Адже впродовж зміни діятимуть гуртки. 11-річна Настя їде в табір учетверте і каже, такий відпочинок їй подобається.

НАСТЯ:

«Плавати, грати волейбол і займатися спортом. Плани – віддихнути дуже добре і приїхати задоволеною».

Христина влітку любить відпочивати на свіжому повітрі, тому сподівається, в таборі братиме участь в іграх та зустріне нових друзів.

ХРИСТИНА:

«Я хотіла поїхати в табір і про нього я дізналася в Інтернеті, попросила, щоб мама мені взяла путівку в цей табір. Просто він мені дуже сподобався».

Днями ще частина дітей поїде на відпочинок у Борщів і Нирків, Заліщицького району.

  • В цьому таборі спочатку все нормально, а коли зміна закінчується починають дітей розселяти з їхніх кімнат в інші корпуса та кімнати. В дітей звичайно стрес. Це особливо стосується тих батьків, які збираються в цей табір давати дітей компанією чи рідних, навіть сьогодні там пройшло таке розселення і двох братиків поселили по різних кімнатах. Про розселення батьків звичайно не повідомляють. Про таке ми вже дізналися зі сліз, так я не помилилась, зі сліз дітей. А на запитання, яке ми задали старшому вихователю “чому так зробили” – пояснення було – ” завтра буде заїзд нової зміни”. З цих слів розумію, що батькам показують одне, а на справді ……. нова зміна -це гроші, а стара вже оплачена. Тому батьки не рекомендую віддавати своїх дітей в так званний оздоровчий табір, якщо не хочете, щоб у дітей залишились не приємні спогади про табори і наступного разу діти взагалі не хотіли їхати в табір. А дирекцію і адміністрацію прошу звернути увагу на мої слова.

залишіть коментар