У Тернополі шахраї вдають з себе працівників водоканалу

Автор:     Опубліковано: 23 Червня 2015 о 21:02    525 переглядів

Тернополянам слід бути обережними. У нашому місті з’явилися шахраї, які обманюють людей, представляючись працівниками «Тернопільводоканалу». Як приклад, розповідають на підприємстві, нещодавно у відділ розрахунків населення звернулася жінка. Вона цікавилась, коли їй замінять лічильник на інший. Як з’ясувалося, тернополянка стала жертвою зловмисника.

МАРІЯ ЗАХАРКО, технік відділу розрахунків населення КП «Тернопільводоканал»:

«До неї на роботу передзвонили діти із дому, і передали слухавку чоловікові, який представився працівником комунального підприємства «Тернопільводоканал» і повідомив їй, що лічильник, встановлений у квартирі, відпрацював своє і потребує негайної заміни. В іншому випадку – лічильник знімуть з обліку і нарахування проводитиметься по нормах». 

Вирішити питання чоловік пообіцяв за 700 гривень. Не підозрюючи обману, жінка дозволила дітям віддати гроші. Схожих випадків, кажуть на підприємстві, було вже декілька. Відтак, водоканалівці звернулися до правоохоронців. Проявити обачність варто і самим мешканцям міста.

МАРІЯ ЗАХАРКО, технік відділу розрахунків населення КП «Тернопільводоканал»:

«Коли приходить представник нашої служби, він повинен мати посвідчення. В першу чергу, вони повинні запитати про посвідчення нашого працівника».

Також, зауважують в комунальному підприємстві, з їхніми працівниками не розраховуються на місці: усі проплати проводяться через касу водоканалу або через банк.

 

 

залишіть коментар