У Тернополі завершують роботи з додаткового освітлення пішохідних переходів

Автор:     Опубліковано: 5 Червня 2015 о 19:20    649 переглядів

Встановлювати додаткове освітлення на деяких пішохідних переходах КП «Тернопільміськсвітло» розпочало ще взимку. Зараз, кажуть, роботи вже на завершальному етапі.

ОЛЕГ ЛЕХІЦЬКИЙ, директор КП «Тернопільміськсвітло»:

«Роботи почалися в лютому місяці, вкінці лютого. Часу пройшло небагато, але ми над цим працювали, і зараз ще трошки лишилося. Буквально, за тижні два часу ми закінчимо всі роботи по додатковому освітленню пішохідних переходів».

Олег Лехіцький каже, найбільше потребують додаткового освітлення пішохідні переходи на тих вулицях, де рух пожвавлений. Адже ДТП іноді трапляється через те, що водій не помічає пішохода. Тому, встановлюючи додаткові світильники, комісія враховувала інтенсивність руху. Наприклад, на вулиці Лесі Українки додатково освітили 5 переходів.

 ОЛЕГ ЛЕХІЦЬКИЙ, директор КП «Тернопільміськсвітло»:

«На всіх пішохідних переходах необов’язково ставити. Є такі місця, де ввечері людей майже немає. Зараз ми на вулиці Лесі Українки. Тут таке… досить пожвавлений рух як і автомобілів, як і пішоходів. Тут школи, і садки, вдень люди ходять, але вночі тоже інтенсивність руху не менша».

В проекті КП «Тернопільміськсвітло» таких переходів – 28. Додаткові світильники вже працюють на 23-х.

залишіть коментар