У трьох Тернопільських школах обладнали бомбосховища

Автор:     Опубліковано: 11 Червня 2015 о 09:49    840 переглядів

845 тисяч гривень – саме таку суму виділили з міського бюджету для ремонту та оснащення бомбосховищ під чотирма тернопільськими школами. У трьох із них ремонтні роботи вже завершили. У ще одній – активно тривають. В міському управлінні освіти кажуть, такі приміщення зможуть вмістити усіх учнів школи, а деякі навіть частину людей, які живуть  поблизу навчального закладу.

ОЛЬГА ПОХИЛЯК – начальник управління освіти і науки ТМР:

«Втрьох школах закінчені ремонти бомбосховищ. Це 3, 8 і 14-та. Залишилася 7-ма школа. Дані укриття, де зроблені поточні ремонти, це три школи які я назвала, в основному це для учнів шкіл. В 7-й школі, це мікрорайон Дружба, не тільки для учнів. Це потужне велике приміщення, яке може слугувати приміщення не тільки для учнів, але й жителів мікрорайону».

До прикладу, укриття 3-ї школи загальною площею 140 квадратних метрів, може вмістити 360 дітей. За словами працівників, приміщення довелося робити чи не з нуля.

РОМАН ХМИЗ – заступник директора з адміністративно-господарської частини ЗОШ № 3:

«Поміняне все електрообладнання, поставлена плитка в туалетах, чотири санвузла нових поставили, два умивальники, плитка на стінах, на підлозі, при вході плитка поставлена, повністю побілка».

Окрім капітального ремонту, приміщення обладнали вентиляціями, протигазами та іншим, необхідним для екстремальних умов, інвентарем. До слова, в управлінні освіти кажуть,  загалом в Тернополі понад 30 шкіл, але забезпечити всі подібними укриттями, на випадок надзвичайних ситуацій, не можливо – в самих приміщеннях відсутні такі великі за розміром підвали.

залишіть коментар