В обласній дитячій лікарні триває ремонт відділення інтенсивної терапії новонароджених

Автор:     Опубліковано: 24 Червня 2015 о 19:59    649 переглядів

В обласній дитячій лікарні триває ремонт відділення інтенсивної терапії новонароджених. Капітальне оновлення там розпочали ще у 2010. Однак, кажуть в обласній раді, через брак коштів його на деякий час призупинили. І лише приблизно два роки тому фінансування вдалося відновити. Загалом, звітують чиновники, обласна рада на капітальний ремонт відділення інтенсивної терапії новонароджених виділила трохи більше 3 мільйонів 700 тисяч гривень.

НАДІЯ ПАСЯКА, заввідділенням інтенсивної терапії новонароджених обласної дитячої клінічної лікарні:

«Кожного року в нас приблизно проходить лікування 250 новонароджених діток області, які потребують  такого інтенсивного нагляду, реанімаційних заходів. І, звичайно, вже пора було давно зробити таке відділення, осучаснити відділення. Впровадження сучасних технологій неможливе без такого високоякісного обладнання, такого ремонту, де і вентиляція має бути адекватна, для того, щоби дітям забезпечити певні умови виходжування. Ну і, звичайно, апаратура».

Поки що, каже Надія ПасЯка, працювати доводиться у тимчасово обладнаному приміщенні. І медики, і чиновники сподіваються, що відкрити оновлене відділення вдасться з осені, адже значна його частина вже готова до роботи.

залишіть коментар