В ОДА засідала Рада підтримки учасників АТО

Автор:     Опубліковано: 25 Червня 2015 о 19:58    594 переглядів

В Тернопільській облдержадміністрації засідала Рада підтримки учасників АТО. За словами голови ОДА, питання допомоги тим, хто зараз захищає нашу державу, одне з пріоритетних. Відтак, каже Степан Барна, подібні зустрічі відбуваються регулярно.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Одні з ключових питань, які ставляться перед нами, як адміністрацією, перед громадськістю – соціально-психологічна допомога демобілізованим, а також – підтримка тих хлопців, котрі перебувають на передовій і потребують цієї допомоги. Саме тому ми тільки на протязі двох останніх місяців направили на передову майже 500 тонн продуктів харчування, які будуть покликані забезпечити підтримку не тільки в плані матеріальному, а й також продемонструвати, що Тернопілля переживає за тих хлопців, котрі сьогодні відстоюють територіальну цілісність нашої держави».

На засідання зібралися представники логістичних центрів області,  котрі займаються підтримкою учасників Антитерористичної операції, активісти, військовослужбовці, голови районних адміністрацій. В питаннях допомоги бійцям, вважає Степан Барна, влада та волонтери можуть бути взаємно корисними.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації:

«Головні завдання, які ми перед собою ставимо, – це загальна координація волонтерського руху на Тернопіллі. Ми хочемо об’єднати всі зусилля, котрі ми маємо і у владній вертикалі, з незалежними волонтерськими рухами, котрі мають місце в кожному районі».

Також, каже Степан Барна, в облдержадміністрації ставлять за мету чітко відслідковувати і ефективно використовувати ресурси, які спрямовані на вирішення поточних проблем учасників АТО та їх родин. Зокрема, мова йде про використання 2-ох мільйонів гривень, спрямованих з обласного бюджету на вирішення проблем соціальної адаптації та медичної реабілітації військовослужбовців.

 

залишіть коментар