В Тернопільському ставі поповнення

Автор:     Опубліковано: 18 Червня 2015 о 20:18    502 переглядів

Зариблення Тернопільського ставу востаннє проводили більше 5 років тому. Сьогодні ж у місцеву водойму випустили більше 6-ти тон малька. Товстолоб білий та строкатий, короп, і білий амур – це ті різновиди риб, які поповнили тернопільську водну фауну.

 СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«З метою збереження екосистеми Тернопільського ставу, омолодження риби, а саме з метою боротьби з цвітінням ставу, і з водоростями, за рекомендацією екологів проведено зариблення Тернопільського ставу».

На зариблення, відповідно до рішення виконавчого комітету, з бюджету міста виділили 370 тисяч гривень. Для того, щоб кошти витратили раціонально, рибним підприємствам оголосили тендер, який виграло Бучацьке фермерське господарство.

 ДЕНИС КОВАЛЬ, головний рибовод фермерського господарства-переможця:

«Дуже раді тому, що зарибили таку велику природню водойму, в якій дійсно бракує риби, бо не кожен рік таке дійство тут здійснюється. Тут буде їй добре, бо тому, що тут є великі площі нагули, тут є природна кормова база суперова, особливо для рослиноїдних видів риб, і ми думаємо, що вона тут буде собі рости-процвітати».

Риба була в дорозі близько двох годин. Її привезли спеціальними вантажівками, з усіма необхідними умовами. Оскільки, риба активна, міський голова переконаний, у Тернопільському ставі вона приживеться.

  СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«По-перше, риба однорічна, вона зразу знайде собі місце в ставі, тобто вона не буде сконцентрована в одному місці, ловити її сітками ніхто не буде, виловити таку кількість риби на вудочку – це нереально. По-друге, думаю, що сьогодні вже є свідомі тернополяни, є громадські активісти, які зможуть проконтролювати цей процес, а не тільки працівники правоохоронних органів». 

залишіть коментар