В Тернополі розпочався футбольний турнір між українськими діаспорами

Автор:     Опубліковано: 5 Червня 2015 о 11:30    330 переглядів

На міському стадіоні сьогодні розпочався четвертий турнір з футболу серед діаспор. У ньому беруть участь українці з 5 країн.

ІГОР БОКІЙ – організатор турніру:

«Серед них є українці з Іспанії, Угорщини, Польщі, Білорусії. Крім того до нас долучилася команда з Тернопільської області, з самого Тернополя – переможці ветеранських змагань кому за 35. Правда, коли я на них дивлюся, там ще пороху ого го, його навіть сушити не треба. Молоді хлопці будуть шостою командою і складуть дві повноцінні групи по три команди і будуть брати участь у нашому чемпіонаті, нажаль, поза конкурсом. Після фінальної гри розпочнеться підготовка до наступного чемпіонату, п’ятого, котрий буде, і я сподіваюся, що з року в рік ми будемо проводити ці чемпіонати. Я навіть не сподіваюся, я маю шалену впевненість в тому». 

На думку учасників, основною ідеєю такого турніру є демонстрація єдності української нації, адже це те, що сьогодні нам так необхідно.

п. Сергій – учасник турніру (Білорусія):

«Приїхали, щоб поспілкуватися, не тільки пограти, а й поспілкуватися з тими українцями, які вже по всьому світі. Наш козацький рід вже по всьому світі, немає такої країни в світі, де б нас не було. І, звісно, що нас об’єднує любов до цієї землі. Я тут родився. Живу в другій країні, але тут вся моя рідня живе на Україні, по всій країні, по всіх областях. З кожним роком команд все більше і більше, учасники міняються, нові люди, нові знайомства».

Переможця змагань визначатимуть у  суботу, але як кажуть учасники, тут головне не перемога, а участь.

залишіть коментар