В Тернополі відзначили «Всеукраїнський олімпійський день»

Автор:     Опубліковано: 19 Червня 2015 о 22:09    527 переглядів

Змаганнями з бігу вдесяте відзначили «Всеукраїнський олімпійський день» у Тернополі. В регіональному центрі фізичної культури та спорту інвалідів розповідають, особливі тернопільські спортсмени мають неабиякі успіхи. Тут є заслужені майстри спорту України та спортсмени, нагороджені орденами Президента.

 ОЛЕГ ЮЗЧИШИН, начальник регіонального центру з фізичної культури, спорту інвалідів:

«Є в нас такі, що в цьому році прославили наш край та нашу Україну. Це – Кілик Іван, Бадла Богдан. Учасники.. Кілик Іван – учасник дефлімпійських ігор, де виборов золоту медаль, і Бадла Богдан – учасник чемпіонату світу по зору, по футболу».

«Всеукраїнський олімпійський день» у Тернополі щороку збирає людей різних вікових категорій, які впевнені: спорт – доступний для всіх. Учасники заходу зізнаються, таких змагань намагаються не пропускати, адже це і корисно, і цікаво.

 КАТЕРИНА МАРТИНОВИЧ,  учасниця «Всеукраїнського олімпійського дня»:

«Вже пару років приймаю участь в тих змаганнях. Потрібно завжди йти до своєї мети, не здаватися. Бо тому, що це дійсно потрібно для кожного з нас».

ВАСИЛЬ ГОРОБЕЦЬ, учасник «Всеукраїнського олімпійського дня»:

«Я ще займаюся і дзюдо, виступаю на чемпіонатах України, і непогано, по пауерліфтингу, неодноразовий чемпіон, рекордсмен України. Ну, і плюс, кажу, весело. Бачте, тут всьо жарти, сміх, всі щасливі, будем так казати».

До речі, у бігових змаганнях «Всеукраїнського олімпійського дня» в Тернополі взяли участь близько ста осіб.

залишіть коментар