Власними зусиллями тернополяни облаштували дитячий майданчик

Автор:     Опубліковано: 30 Червня 2015 о 21:17    602 переглядів

Надувні кульки, аніматори, рухливі ігри, музика з мультфільмів. Так мешканці будинків на вулиці Галицькій, 52 і 54 відкривали майданчик для дітей. Облаштували його власними зусиллями, а ініціаторами стали самі батьки.

ІРИНА ХАЙ, мешканка вул. Галицька:

«Ми почали з самого меншого такого. З качельки своїми силами. Хто що міг, те й тягнув. Якісь дошки, хто ланцюги з хати. Починалося з цього. Фарбу так само. Знаєте, фарбували такими банальними кольорами, як стандартно. А ми, щоб яскравіше, щоб дітям було цікавіше».

Батьки переконані, гідна альтернатива комп’ютерним іграм вдома – активний відпочинок на свіжому повітрі. Головне – зробити його цікавим для дітей. До того ж, такий майданчик – спроба об’єднати малечу. Окрім того, попіклувалися й про їхню безпеку – місце для ігор дітей огородили.

ОЛЬГА ГРИНЮКА, мешканка вул. Галицька:

«Нам матеріалів практично нічого ніхто не віддавав. ЖЕК нам поставив звичайно турніки. Ми самі збирали кошти на весь цей двір, всі помагали, всі хлопці, всі дружньо робили. Всі розмальовували. Кожного вечора збиралися тут дружньо і тут все робили».

На днях, кажуть мешканці Галицької, дивитися на результат їхньої ініціативи приїжджав міський голова Тернополя.

ІРИНА ХАЙ, мешканка вул. Галицька:

«Він приїздив, бо ми, на жаль, не маємо також вже фінансів стільки і можливості. Хочемо ще карусель поставити дитячу».

ОЛЬГА ГРИНЮКА, мешканка вул. Галицька:

«Сергій Віталійович обіцяв нам качелю тут придбати. І більше так нічого. Пісочницю мають нам замінити, бо побачили, що в нас хороша площадка».

Мешканці Галицької розповідають, облаштування дитячого майданчика витратили близько 5 тисяч гривень.

залишіть коментар