З 1 липня частина тернополян залишиться без пільг

Автор:     Опубліковано: 24 Червня 2015 о 19:57    583 переглядів

Частині тернополян вріжуть пільги. З 1 липня вступає в дію новий порядок їх надання окремим категоріям громадян.

ОЛЕНА БАЧИНСЬКА, бухгалтер відділу розрахунків населення КП «Тернопільводоканал»:

«Учасники війни, діти війни, багатодітні сім’ї, пенсіонери МВС, особи, звільнені зі служби цивільного захисту за віком. Будуть надаватися пільги тільки за умови, якщо середньомісячний сукупний дохід сімї пільговика в розрахунку на одну особу за попередні 6 місяців не перевищує величини доходу, який дає право на соціальну податкову пільгу». 

Відтак, щоб отримати пільгу, розмір доходу на одну особу не повинен перевищувати 1710 гривень. У «Тернопільводоканалі» кажуть: пільговики, до сукупного доходу яких входить заробітна плата, грошове забезпечення, стипендії, доходи від підприємницької діяльності чи до складу сім’ї яких входять працездатні особи, повинні звернутися до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення і подати декларацію про доходи за попередні 6 місяців, як свої, так і членів сім’ї. Не стосується це лише тих пільговиків, які отримують пенсію чи соціальну допомогу.

ОЛЕНА БАЧИНСЬКА, бухгалтер відділу розрахунків населення КП «Тернопільводоканал»:

«- До кола сімї належить чоловік, дружина і діти до 18 років. Тобто, довідки треба збирати тільки для членів сім’ї пільговика. Якщо в сім’ї проживає пільговик, і він є пенсіонером, отримує пільгу учасника війни, то решта членів сім’ї не збирають, тільки для нього вибирають за пенсією його. Якщо вона не перевищує 1700 гривень, значить, пільга за ним залишається.

–         А якщо багатодітні? Доведеться збирати довідки?

–         Доведеться збирати довідки, якщо вони отримують ще якісь доходи, крім соціальної допомоги».

Додамо, раніше пільги згаданим категоріям населення надавалися без врахування доходів, у розмірі 50-ти відсотків, за винятком дітей війни, для яких така знижка становила 25 відсотків.

 

 

залишіть коментар