З 1 липня торгувати на вулиці Шептицького не можна

Автор:     Опубліковано: 17 Червня 2015 о 20:23    493 переглядів

Вже невдовзі торгувати на вулиці Шептицького буде заборонено.  Таке рішення, серед іншого, прийняли на засіданні виконавчого комітету міської ради. Щоб переїхати деінде, підприємці матимуть близько двох тижнів.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Прийнято рішення про втрату чинності рішення виконавчого комітету від 2014 року, яким було надано дозвіл на здійснення торгівлі на вулиці Шептицького і збору коштів з цих підприємців. До 1 липня підприємці, які здійснюють торгівлю, мають можливість переїхати на нові, запропоновані їм, торгові місця. З 1 липня торгівля буде призупинена і ця територія буде виключно для проїзду автотранспорту».  

Також  на виконкомі прийняли рішення про внесення змін до бюджету міста.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Додатково виділяються кошти для потреб охорони здоров’я, це – завершення ремонту інфекційного відділення – 2 мільйони 599 тисяч гривень. 200 тисяч надано управлінню транспорту для придбання тролейбусів. Управлінню житлово-комунального господарства направлено 968 тисяч для реалізації програми термомодернізації, тобто, утеплення будинків і фасадів. Виділено кошти для придбання електрокардіографа для потреб військкомату. Це в межах програми підтримки обороноздатності».

 Крім того, за словами Сергія Надала, виділили додаткові кошти для завершення ремонту пункту територіальної оборони міста. Ще 266 тисяч гривень передбачено на облаштування доріг та заїздів на вулиці Микулинецькій, де дають земельні ділянки учасникам АТО.

Прийняли на виконкомі і рішення в рамках Закону про декомунізацію – дали медуніверситету згоду на демонтаж пам’ятної дошки, яка символізує приєднання до Радянського Союзу.

Триватиме і оновлення доріг міста. Вже з наступного тижня через ремонтні роботи частково перекриють рух транспорту на Живова, від вулиці Оболоня до виїзду з автовокзалу. Ця ділянка, кажуть в міськраді, наразі в аварійному стані.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Буде проводитися повністю капітальний ремонт разом з водовідведенням, заміною інженерних мереж. Перекриття руху відбудеться з 22 червня по 22 липня. При цьому смуга руху буде залишена для громадського транспорту. Лише зупинка буде зміщена ближче до ринку».

До слова, на завершальному етапі капремонт перехрестя вулиць Танцорова-Паращука. Аби закінчити роботу, кажуть у міському відділі технагляду, потрібно декілька днів.

ЯРОСЛАВ КОПЧА, головний інженер відділу технагляду міськради:

«На даний час виконано роботи з влаштування бордюрного каменю. І на сьогоднішній день влаштовується асфальтобетонне покриття на даній ділянці».

Після цього, каже Ярослав Копча, залишиться лише  заасфальтувати тротуари. Загалом на ремонт даної ділянки з міського бюджету виділили близько мільйона гривень.

Далі у міськраді мають намір капітально відремонтувати ділянки вулиць Тролейбусної, Дружби та Танцорова – від Площі Героїв Євромайдану до вулиці Шашкевича.

залишіть коментар