З Тернополя в зону АТО поїхали два позашляховики

Автор:     Опубліковано: 24 Червня 2015 о 19:58    822 переглядів

В зону АТО з Тернополя поїхало ще два автомобілі. Транспорт для наших військових передали активісти міської громадської організації «Об’єднання «Самопоміч». Придбали автомобілі в Англії. Перед відправкою обидві машини пройшли ремонт.

ВІКТОР ГЕНСЕРУК, представник міської ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

«Чому саме вони? Тому що ці автомобілі є рамні, вони є дуже легкі і мають дуже добрі двигуни, 2,7 дизель. Вони можуть дуже швидко набирати швидкість, і розвивати швидкість близько 140 кілометрів за годину, що не дасть ворогові злегка прицілитись і попасти в цей автомобіль, тому ми вважаємо, що такі автомобілі десь збережуть життя нашим солдатам».

ВІТАЛІЙ ФЕДРИН, учасник бойових дій:

«Автомобілі придбані, укомплектовані, вирушаємо в дорогу. Один – в 44 бригаду, другий  – в 56 бригаду. Крім того, розвідникам їде ще дорогий тепловізор. Його зараз немає, він долучиться в Києві».

Один автомобіль, кажуть активісти, придбали за кошти тернополян, які вдалося зібрати під час «Гаражного розпродажу». Другийкупили за рахунок місцевих перевізників. Значні кошти, розповідають в «Самопомочі», надав і тернополянин, який вирішив залишитися інкогніто.

ОЛЕГ ГОРОШОК, представник перевізників:

«Ми бажаємо нашим воїнам швидшого повернення додому, швидшого закінчення бойових дій, миру в країні нашій і, взагалі, в цілому світі. Слава Україні».

АНДРІЙ ГРИЦИШИН, керівник міської ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

«Ці автомобілі вдалося придбати завдяки підтримці і самоорганізації людей. Самоорганізований волонтерський рух допоміг підняти нашу армію з колін, зупинити агресора, і сьогодні, на нашу думку, ця самоорганізація потрібна нам на місцевому рівні, щоб зробити нашу владу прозорою, побороти корупцію, щоби навчити чиновника поважати мешканця міста.  Тому наше головне завдання, «Об’єднання «Самопоміч» в місті Тернополі на сьогодні – це навчити людей самоорганізовуватися, допомагати їм впливати на владні рішення, від яких безпосередньо залежить їхнє щоденне життя».

На Схід автомобілі поїхали не порожні. Всередині – те, що необхідно нашим військовим насамперед: медикаменти, продукти харчування, засоби гігієни, зібрані небайдужими.

 

 

залишіть коментар