Аби заявити про себе на всю країну потрібно мати друзів, спільну ідею та трохи часу для її реалізації. Принаймні, такий рецепт успіху чотирьох хлопців із Тернополя.
Тернополяни зайняли третє місце у конкурсі «The Next Big Thing», який організував телеканал 1+1. Щоб взяти участь у ньому, потрібно було запропонувати ідею для серіалу. Мета цього медіапроекту – збільшення українського продукту у телепросторі. Тернополяни запропонували ідею для комедійного серіалу «ЖЕК». Вона обійшла близько восьмиста конкурентів.
ІГОР НОВІНЧУК, виконав роль секретарки Тамари Георгіївни:
«В нашому серіалі ми розповідаємо про життя працівників ЖЕКу. Тому що всі ми, можливо, так часто не відвідуємо ЖЕК, тому що за комунальні постійно платимо в банках. Але це життя ми розкриваємо з гумористичної точки зору. Ну там є персонажі, які всі ми бачимо кожен день, які до нас по 5 разів на день кажуть «добрий день».
Події в серіалі розгортатимуться навколо кар’єристки, яка працювала в Міністерстві культури. Але, як кажуть автори, волею долі очолила ЖЕК. Загалом у процесі зйомок ролика задіяли всього близько десяти осіб. З техніки при цьому використовували лише фотоапарат та монопод.
ВІТАЛІЙ ПОВОЛОЦЬКИЙ, оператор, режисер ролика до серіалу «ЖЕК»:
«У нас був один день і сім локацій. Приходимо в квартиру, нам треба зняти бабцю. Ми дивимося так: тут світло якесь з вікна – добре, ще якоюсь лампочкою посвітили з другої сторони – всьо, картинка вже нам грає, відзняли. Біжимо на другу локацію. Пройшла година, на дворі хмари зайшли, всьо нам підходить, тіней нема. В принципі, кожна людина, яка має просто камеру вдома, може прийняти реальну участь у цьому конкурсі і навіть виграти його».
Посівши третє місце, хлопці продовжуватимуть втілення проекту у життя. Зокрема, працюватимуть над сюжетом і писатимуть сценарій усього сезону. А це, кажуть, близько 20-ти серій.
АНДРІЙ ЧОВГАН, автор ідеї для серіалу «ЖЕК»:
«Зібрались, написали, зняли, змонтували, відправили і – тадам! Третє, як на перший раз, я думаю, це шикарний результат, тому що там, я чув, люди закінчують спеціалізовані школи, вони на то вчаться -надцять років, вони їздять по фестивалях. А тут такі собі 4 чувачка з Тернополя придумали, написали, зняли, приїхали і сказали, що можна і не вчитися багато років і не їздити по фестивалях».
Хлопці кажуть, отримали грошову винагороду та диплом, однак працювати у цьому напрямку далі, стимулює розуміння того, щоїхня ідея варта центральних телеканалів.
Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Тернополя та області.