Більше 130 бійців АТО пролікувалися у медзакладах міста

Автор:     Опубліковано: 23 Липня 2015 о 19:28    411 переглядів

Програму оздоровлення учасників АТО та їхніх сімей міська рада прийняла ще кілька місяців тому. З бюджету виділили кошти, які розподілили між місцевими закладами охорони здоров’я. Де надають допомогу військовим, кажуть у профільному відділі, залежить від спеціалізації медичного закладу.

РОСТИСЛАВ ЛЕВЧУК, начальник міського відділу охорони здоров’я і медичного забезпечення:

«Лікарня швидкої допомоги – це, звичайно, невідкладні стани, друга міська лікарня – планові хвороби. Третя міська лікарня – загально хірургічні, терапевтичні хвороби та реабілітація і відновне лікування. І первинна медична допомога надається в центрах первинної медико-санітарної допомоги».

З виділених на оздоровлення бійців 360 тисяч гривень, каже Ростислав Левчук, за майже три місяці використали трохи менше 66-ти. Можливо, каже чиновник, кошти між медзакладами перерозподілять – через різницю у навантаженні.

РОСТИСЛАВ ЛЕВЧУК, начальник міського відділу охорони здоров’я і медичного забезпечення:

«Так, наприклад, стоматологія на сьогоднішній день вже, практично, використала кошти. В той же час інші заклади тільки в процесі їх освоєння. Тому ці процеси будуть регулюватися. Але питання надання допомоги учасникам АТО сьогодні дуже актуальне, воно стоїть на першому місці. Щоденно ми контролюємо ту ситуацію».

Загалом, як повідомили в міській раді, у Тернополі за перше півріччя 2015-го медичну допомогу надали більш ніж 130 учасникам АТО.

залишіть коментар