Дістатись на південь залізницею зможе більше людей

Автор:     Опубліковано: 23 Липня 2015 о 12:12    476 переглядів

У період відпусток тернополяни частіше користуються потягами. Через це певні напрямки перевантажені, а люди не приховують невдоволення. Щоб врегулювати ситуацію  Укрзалізниця традиційно залучає додаткові вагони та потяги.

Через станцію «Тернопіль» курсує 31 пара потягів, розповідає начальник залізничного вокзалу. Влітку у зв’язку зі збільшенням пасажиропотоку «Укрзалізниця» виділила ще 5 додаткових на вихідні.  Один з них у напрямок Київ-Ужгород

МИХАЙЛО ЖУКОВ, начальник залізничного вокзалу станції «Тернопіль»:

«Тобто, поїзд такий як Київ-Ужгород. Він відправляється з Києва в п’ятницю. А також це для того, щоб вивести пасажира з столиці. А також він призначається в неділю до Києва».

Михайло Жуков розповідає, тернополяни, як і щороку, активно подорожують в Одесу та Херсон. Оскільки квитки влітку на ці напрямки розкуповують багато і завчасно, в «Укрзалізниці» вирішили доукоплектувати ці потяги до повної схеми. Це означає, що на південь зможе дістатися на 500-600 осіб.

МИХАЙЛО ЖУКОВ, начальник залізничного вокзалу станції «Тернопіль»:

«Тобто поповнити всі поїзда, які на сьогоднішній день курсують на південний напрямок до повної схеми. Тобто 20-21 вагон значить цей поїзд. Замість тих, які 15, 16».

Щоб проблем із квитками не виникало, начальник залізничного вокзалу наполегливо радить планувати подорожі завчасно. Адже, продати квитки починають за 45 діб до відправлення потягу.

залишіть коментар