До Дня міста тернополянам готують світлий подарунок

Автор:     Опубліковано: 23 Липня 2015 о 19:24    518 переглядів

На новорічно-різдвяні свята декоративна ілюмінація особливо необхідна у центральній частині обласного центру, розповідає директор комунального підприємства «Тернопільміськсвітло», Олег Лехіцький. А до Дня міста було б добре святковим зробити весь Тернопіль. Тому ілюмінацію, яка повністю або частково поламалася вирішили відновити. Зокрема, декоративне освітлення у формі квітів вздовж набережної. Воно встановлене два з половиною роки тому, каже Олег Лехіцький. Часу пройшло небагато, проте ця ілюмінація вже потребує ремонту.

ОЛЕГ ЛЕХІЦЬКИЙ, директор КП «Тернопільміськсвітло»:

«Ми, як її продивлялися, то сам фон цієї ілюмінації був занадто фіолетовий. Так що, крім того, щоб ремонтувати її як таку взагалі, будемо пробувати збити параметри, щоб були кращі кольори».

Декоративне освітлення з вулиць міста знімуть, відремонтують, почистять і до Дня міста планують повернути на місця. Не обійдеться і без модернізації. Зокрема, осучаснять натяжні панно, які розміщені над проїжджою частиною вулиці Руської. На них перегоріло багато ламп розжарювання, краси місту це не додає.

ОЛЕГ ЛЕХІЦЬКИЙ, директор КП «Тернопільміськсвітло»:

«Вони теж мають гарну конструкцію, таку металічну, але знов же, колись там були лампочки розжарювання, вони вийшли з ладу і те, що вони зовсім негарно дивляться. Ми їх плануємо зняти, обновити світлодіодними стрічками».

Близько 5-ти років тому, зазначає Олег Лехіцький, біля Надставної церкви був великий герб України, який вночі світився. Його зняли і починають відновлювати. Тут старі лампочки теж планують замінити на світлодіодні стрічки, які горітимуть двома кольорами – синім і жовтим.

ОЛЕГ ЛЕХІЦЬКИЙ, директор КП «Тернопільміськсвітло»:

«Звичайно, ще є проблемні місця і на Збаразькому перехресті, і біля «Прогресу», вулиця Лесі Українки. На рогатці, там теж є проблемні місця з освітленням, мається на увазі ілюмінацією. Тому будемо старатися до Дня міста все відновити, щоб воно було красиво і гарно».

Між іншим, святкова ілюмінація на вулицях Тернополя буде економною, переконує Олег Лехіцький.

 

залишіть коментар