До обласного прокурора звернувся батько Юрія Ящука, який загинув у ДТП

Автор:     Опубліковано: 29 Липня 2015 о 21:20    701 переглядів

Жителі Шумська прийшли на особистий прийом до прокурора області, щоб висловити невдоволення слідством у справі ДТП, яка трапилася 19-го січня. Тоді внаслідок аварії загинув 17-літній Юрій Ящук.

 ВОЛОДИМИР ЯЩУК, батько Юрія:

«Діти йшли по обочині. Не по проїжджій частині. Шалений автомобіль гнав на великій швидкості і він просто підчепив дітей. Вони йшли даже на самій обочині. Бо, як би, слідство і слідчі схиляються до того, що діти йшли по проїжджій частині. Як би, що слідство таким чином вийти з води, не наказати винних, зробити винуватцем дітей в ДТП, а не шофера тої машини».

Володимир Ящук каже, у слідства є різні версії того, хто саме був за кермом і який автомобіль збив  підлітків. Ірина Швець – подруга Юрія, з якою він того вечора потрапив під колеса автівки, зізнається, спочатку майже нічого не пам’ятала, але з часом пам’ять відновлюється.

ІРИНА ШВЕЦЬ, подруга Юрія:

«Ранше я казала, що я не бачила нічого, бо все-таки було темно. Ну, все-таки пам’ять пригадується, то, ну ніби, я його бачила, коли піднімалась, коли він мене збивав, коли я була на машині. Я дуже хочу, щоб його, хотя би посадили. Я не хочу ніяких грошей, нічо я не хочу. Аби посадили, бо це несправедливо. Вбив мого коханого хлопця, і я… мені важко без нього жити все-таки».

ВОЛОДИМИР ЯЩУК, батько Юрія:

«Вбито мого єдиного сина, а справа розслідується дуже великий проміжок часу, і на даний момент не пред’явлено нікому ні підозри, ні обвинувачень, нічого. Вбивця, який забрав життя моєї дитини знаходиться на волі і далі працює на своїй посаді».

Нагадаємо, автомобіль покинув місце події, але за знайденими доказами міліція встановила, власником автівки є дружина керівника одного із кременецьких підприємств. Саме він, за словами близьких Юрія, був за кермом.  Батько каже, прокурор області  запевнив, що громадське звернення буде опрацьовано у встановлені законом терміни.

ВОЛОДИМИР ЯЩУК, батько Юрія:

«Він сказав, що до кінця місяця буде видвинена підозра, підозра винуватцю ДТП. Ми будем надіятися, будем чекати. Якщо того рішення не буде зроблено це, як він обіцяв, то ми будемо приймати радикальні дії, ми будемо йти на всі методи і будем йти до кінця».

На момент підготовки сюжету, прокуратура області повідомила про підозру у цій справі директора одного із підприємств щодо вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.286 та ч.1 ст.135 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортними засобами та залишення в небезпеці). Слідство у кримінальному провадженні перебуває на стадії завершення.

залишіть коментар