Громада Чорткова приїхала на особистий прийом до обласного прокурора

Автор:     Опубліковано: 28 Липня 2015 о 19:24    675 переглядів

Поспілкуватись із прокурором Тернопільської  області особисто приїхали представники чортківської громади. Люди кажуть, надіються на те, що нещодавно призначений прокурор по-новому працюватиме із старими справами. Адже, розповідають деякі з них тягнуться роками. Наприклад, пан Андрій вже 8 років має проблему із піщаним кар’єром.

АНДРІЙ ГІЛЬ, житель м. Чорткова:

«Я відкрив товариство акціонерне, зробив всі погоджуючи документи, затвердив запаси, отримав спеціальний дозвіл, а за три дні чиновники приватизували ту всю землю. І зара я доказую їм, що вони незаконно, а вони доказують, що законно. Відкрито 3 кримінальних провадженя, слідство не ведеться».

ВОЛОДИМИР САВАРИН, помічник народного депутата України Олега Барни:

«Кримінальні провадження закриваються, суд їх поновлює, і безкінечно. Не хочуть вносити в єдиний реєстр досудових розслідувань прізвищ тих людей, яким підозрюється злочин. А там в документах в нас всьо є».

Народний депутат України по Чортківському одномандатному виборчому окрузі розповідає, до прокурора області прийшли із ще кількома проблемними справами. Це питання акціонерів цукрового заводу і його приватизації, розподілу земель запасу та оренда водних ресурсів. Олег Барна каже, розуміє, що на розгляд таких справ потрібен час, але їх потрібно вирішувати, а не закривати і поновлювати.

ОЛЕГ БАРНА, народний депутат України від Партії «Солідарність – Блок Петра Порошенка»:

«Такі каруселі, такі кругові обороти – вони не роблять честі ні державі, ні правоохоронним органам. І якщо є низька професійність цих правоохоронних органів, які не можуть розслідувати кримінальну справу – значить, ці представники не повинні бути на посадах».

В свою чергу в обласній прокуратурі запевняють, про результати розгляду кожного із звернень громадян на особистому прийомі прокурора, заявників буде повідомлено у встановлені законом строки.

залишіть коментар