Хірурга обласної лікарні звинувачують в отриманні хабара

Автор:     Опубліковано: 16 Липня 2015 о 11:37    532 переглядів

Хірурга Тернопільської обласної лікарні впіймали «на гарячому». Як повідомили в обласному УМВС, медик взяв півтори тисячі гривень за видачу підробленої довідки про захворювання.

ВОЛОДИМИР КАГАЛО, начальник відділення розслідування злочинів у сфері службової діяльності слідчого управління УМВСУ в області:

«До обласного управління міліції в Тернопільській області звернувся один із жителів Тернопільської області із заявою про те, що лікарі Тернопільської обласної лікарні вимагають у нього неправомірну вигоду за видачу висновку щодо відстрочки від мобілізації до Збройних сил України».

Процес обміну довідки на підготовлені заздалегідь гроші зафіксували оперативники. За словами правоохоронців, медик давати свідчення відмовився. На даний час вирішують питання щодо обрання йому запобіжного заходу.

ВОЛОДИМИР КАГАЛО, начальник відділення розслідування злочинів у сфері службової діяльності слідчого управління УМВСУ в області:

«Даний факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 3 статті 354 – одержання неправомірної вигоди».

Санкція даної статті передбачає до двох років позбавлення волі.

 За матеріалами ВЗГ УМВСУ в Тернопільській області

залишіть коментар