Людей літнього віку запрошують займатися фізкультурою

Автор:     Опубліковано: 6 Липня 2015 о 19:20    334 переглядів

У Тернополі для малечі в дитсадках проводять “Дні здоров’я”. Дівчата та жінки можуть пройти курси самооборони. Тим, кому 40 і більше – записатися в школу танцю. А для людей  літнього віку сьогодні формують фітнес-групу.  Як туди потрапити? Дивіться далі.

Ці жінки вражають своєю витривалістю. З квітня під пильним наглядом інструктора вони займаються фізкультурою на міському стадіоні.

п. ВАЛЕНТИНА – займається фізкультурою:

«Щоб покращити здоров’я своє. Мені вже 65 років. Вирішила трошки покращити його».

п. СВІТЛАНА – займається фізкультурою:

«Найбільше нам подобається на каріматах займатися».

Фітнес-інструктор розповідає, фізичні вправи відповідно до віку не пристосовує. Однак, дає своїм підопічним  більше часу для відпочинку та легші гантелі. Скарг на погане самопочуття чи на перевантаження за три місяці занять не було. До слова, сеньйори, а саме так називається фітнес-група, уже роблять значні успіхи і, каже інструктор, далі на черзі – нові рекорди.

ІГОР ДЕБЕЛЬСЬКИЙ, інструктор із фітнесу:

«Дівчата вже стали, сеньйори наші, вже стали спортсменами. Вони – спортсмени. Вони вже тепер не думають, чи вони це зроблять, а як це зробити краще, швидше і якісніше».

Громадська організація «Самопоміч», за ініціативи якої люди літнього віку мають можливість із користю для здоров’я провести час, оголошує набір у нову фітнес-групу. У ній можуть займатися як жінки, так і чоловіки. До того ж, безкоштовно.

АНДРІЙ ГРИЦИШИН, керівник міської ГО «Об’єднання «Самопоміч»:

«Наше завдання – це зберегти мудрість старості і енергію молодості. Власне, десь цими принципами ми керуємося, коли організовуємо різноманітні проекти для людей літнього віку, в тому числі і цей. Адже вважаємо, що кожна розумна нація повинна піклуватися про таких людей, про людей літнього віку. І, тим більше, це повністю відповідає українським традиціям».

ІГОР ШУШКЕВИЧ, директор міського стадіону:

«Нашими заняттями хочемо донести до людей, що немає нічого неможливого. В такому віці потрібно займатися спортом і слідкувати за собою. Тож, просимо долучатися всіх бажаючих».

Записатися на заняття фізкультурою можна за телефоном: 52-27-27.

залишіть коментар