Набережна після реконструкції матиме «родзинку»

Автор:     Опубліковано: 9 Липня 2015 о 19:15    528 переглядів

Якщо все йтиме за графіком, то реконструкцію тернопільської набережної завершать ще до Дня Незалежності – кажуть у міській раді. Хоча, зізнаються, на даному етапі роботи можуть виникнути труднощі.

 СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Поки що роботи йдуть згідно плану, графіку. Єдине, що в нас є певна засторога по виробнику бруківки, оскільки ми свідомо намагались, щоб був виробник бруківки місцевий, оскільки податки в місцевий бюджет. Великий об’єм роботи, підприємець може не справитись, тому якщо він не справиться, то протягом тижня, я думаю, що генеральний підрядник буде змушений замовляти бруківку в іншому місці».

В свою чергу, представник фірми, яка виготовляє бруківку для набережної, запевняє – вона якісна, з гарантією на 10 років, і з їхньої сторони затримки не буде.

АНДРІЙ ГОРЛЮК, представник фірми, яка виготовляє бруківку:

«Нюансів немає. Все йде по плану. Ми думаєм, що кожен день будем видавати по 500 метрів квадратних бруківки, і це буде достатньо, щоб люди встановлювали в день».

Окрім того, що набережна після реконструкції буде в одному стилі, і кольоровою, тернополянам готують ще дещо цікаве, розповідає міський голова.

 СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Однією з родзинок має стати це місце, де водохрещення води відбувається. До нього долучаються наші місцеві архітектори і дизайнери. Це буде унікальний хрест, якому немає подібного в наших містах-сусідах. І дуже гарно сподіваємось доповнить загальну композицію всієї набережної».

залишіть коментар