План 6-ї хвилі часткової мобілізації Тернопільщина виконала на 23%

Автор:     Опубліковано: 27 Липня 2015 о 19:11    285 переглядів

Тернопільщина у проведенні часткової мобілізації пасе задніх, зізнається військовий комісар. План 6-ї хвилі виконано на 23 відсотки. Нижчі показники мають лише Чернівецька та Закарпатська області. Втім, мобілізація на Закарпатті вже набирає обертів, каже Володимир Катинський. Не відставати закликає і мешканців Тернопільщини.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного комісаріату:

«Військовий комісаріат не веде ніяких політичних замовлень. Для мене – всі однакові, всі громадяни України і всіх запрошую громадян України на захист Батьківщини. Ви розумієте, що понад тисяча наших співвітчизників з Тернопільщини знаходяться в зоні Антитерористичної операції і їх треба замінити, провести заміну».

План 6-ї хвилі часткової мобілізації в області найкраще виконують Підволочищина, Теребовлянщина та Зборівщина. Найгірша ситуація на Кременеччині, Монастирищині та ще в декількох районах.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного комісаріату:

«Основна маса, враховуючи динаміку розвитку подій на Сході, може й не попасти в зону Антитерористичної операції. Але все одно отримують навички для того, щоб боронити край не тільки там, ну і в разі, якщо прийдеться, тут».

Чутки про сьому хвилю часткової мобілізації Володимир Катинський не підтверджує. Каже, все залежить від ситуації на Сході. Нагадаємо, 6-а хвиля часткової мобілізації має бути завершальною у 2015-му році.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного комісаріату:

«Ну якщо буде виконання такого планового завдання, то без 7-ї ми не обійдемося. Тому що, ви розумієте, що людей треба міняти».

Долучитися до проведення ротації віришили тернопільські підприємці. Вони готові брати на роботу військовозобов’язаних і забезпечувати їх необхідним на усіх етапах служби. Також, розповідають, попіклуються і про їхню реабілітацію. До цієї ініціативи закликають  долучатися і своїх колег.

залишіть коментар