Понад 200 гектарів землі вже виділили учасникам АТО з Тернопільщини

Автор:     Опубліковано: 23 Липня 2015 о 12:09    371 переглядів

Понад 200 гектарів землі вже виділили учасникам Антитерористичної операції з Тернопільщини. Наразі, звітують в облдержадміністрації, з 1700 заяв задовольнили більш ніж 1400.

ІВАН КРИСАК, перший заступник голови Тернопільської ОДА:

«Приблизно 45 гектарів – під власне житлове будівництво. Близько 67 гектарів – під садівництво. І більше 90 гектарів – для ведення особистого селянського господарства».  

Цей процес, розповідають в облдержадміністрації, триває постійно,  регулярно надходять і нові заяви від тих, хто повертається із зони АТО. Отримують землю, каже Іван Крисак, практично усі, хто звернувся. Буває, визнає посадовець, що декому і відмовляють, однак,  таке трапляється доволі рідко.

ІВАН КРИСАК, перший заступник голови Тернопільської ОДА:

«Є дуже маленький відсоток, це по району – 1-2-3, де повернуто, незадоволено в силу різних причин: не доставлені документи, не відповідає та земля можливості віддати, коли людина замовила, просить надати саме в тій частині земельну ділянку, де б вона хотіла. А так – 96-97 % на сьогоднішній день клопотань задовольняються».

Найбільше охочих отримати земельну ділянку, кажуть в облдержадміністрації – у Тернопільському районі та в обласному центрі.

 

 

залишіть коментар